|

زمزمه یک انتقال جنجالی دیگر از پرسپولیس به استقلال!

پس از انتقال محمد نادری و آرمان رمضانی از پرسپولیس به استقلال در فصول گذشته حالا زمزمه یک انتقال جنجالی دیگر شنیده می‌شود.

لینک کوتاه کپی شد

در نقل و انتقالات تابستانی که هم اکنون در جریان است بیشتر درباره احتمال انتقال دو بازیکن مطرح استقلال به پرسپولیس خبررسانی شده است. با وجود اینکه گفته می‌شد پرسپولیس با این دو بازیکن مذاکراتی هم داشته است اما در نهایت دانشگر در استقلال ماند و ریگی راهی اصفهان و سپاهان شد.

حالا بر خلاف شایعات درباره انتقام پرسپولیس از استقلال به خاطر جذب نادری و رمضانی، به نظر می‌رسد استقلال به دنبال یک پرسپولیسی آینده‌دار است. سعید حسین‌پور هافبک جوان و آینده دار باشگاه پرسپولیس که به تازگی قراردادش را با این باشگاه فسخ کرد؛ با پیشنهاد یکی از مدیران استقلال برای حضور در جمع آبی‌ها مواجه شده است.

این بازیکن جوان که از تیم‌های پایه پرسپولیس رشد و در زمان برانکو به تیم اصلی رسید در فصل قبل توسط یحیی گل محمدی اکثرا روی نیمکت قرار می‌گرفت و همین موضوع باعث شد در نیم فصل سال قبل راهی ماشین سازی شود. بعد از پایان فصل هم حسین‌پور با وجود داشتن قرارداد با پرسپولیس، بعد از صحبت با مدیران و اعضای کادر فنی این تیم تصمیم گرفت قراردادش را فسخ کند.

حالا با توجه به اینکه سعید بازیکن آزاد است؛ یکی از مدیران باشگاه استقلال پیشنهاد حضور در این تیم را به سعید داد ولی حسین‌پور ترجیح داد فعلا به این پیشنهاد پاسخی ندهد.

قرار است طی چند روز آینده این بازیکن جوان بعد از مشورت با چند نفر پاسخ قطعی خود را به استقلالی‌ها بدهد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه