|

خوش شانسی قایدی به خاطر محرومیت آزمون در بازی مقابل سوریه

با توجه به محرومیت آزمون در بازی فردا باید دید که آیا اسکوچیچ در غیاب سردار از قایدی در ترکیب اصلی تیمش استفاده خواهد کرد؟

لینک کوتاه کپی شد

 مهدی قایدی یکی از بهترین بازیکنان استقلال طی دو فصل اخیر بود؛ این مهاجم تکنیکی و ریز نقش که در پایان لیگ بیستم و پس از کش و قوس های بسیار، استقلال را ترک و راهی شباب الاهلی امارات شد، این روزها با حضور در اردوی تیم ملی به همراه دیگر بازیکنان در حال تمرین برای دو بازی حساس مقابل سوریه و عراق است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه، قایدی در چهار بازی پایانی و حساس تیم ملی طی دو هفته در بحرین برای اولین بار حضور در این عرصه را تجربه کرد. او در 3 بازی از این 4 بازی به عنوان بازیکن جایگزین به میدان رفت و یک بار هم موفق به گلزنی شد. مهاجم آن روزهای استقلال در بازی اول مقابل هنگ کنگ به میدان نرفت اما در بازی بعد مقابل بحرین در دقیقه 83 وارد زمین شد تا اولین بازی ملی رسمی اش را انجام دهد؛ او پیش از بازی با بحرین در دو دیدار دوستانه مقابل بوسنی و ازبکستان به میدان رفته و یک گل زده بود. در دو بازی بعدی تیم ملی مقابل کامبوج و عراق هم اسکوچیچ در نیمه دوم به قایدی میدان داد تا نشان دهد روی او حساب باز کرده و منتظر است تا این بازیکن بتواند خود را در عرصه ملی هم به مانند عرصه باشگاهی نشان دهد.

حال پس از پایان هیاهوی نقل و انتقالات و حواشی زردی که طی هفته های اخیر در مورد قایدی مطرح شد، این بازیکن در کنار دیگر ملی پوشان در حال تمرین است. او در دنیای خویش و با همان شیطنت های همیشگی، یکی از دوست داشتنی ترین چهره های تمرین تیم ملی به شمار می رود و امیدوار است که برای اولین بار در عرصه ملی به عنوان بازیکن فیکس در بازی با سوریه به میدان برود؛ با توجه به محرومیت سردار آزمون در بازی فردا، ستاره ریزنقش تیم ملی برای تحقق این هدف شانس بسیاری دارد و باید دید که آیا اسکوچیچ در غیاب سردار از او در ترکیب اصلی تیمش استفاده خواهد کرد یا خیر؟

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه