|

بازیکن 38 ساله مدنظر فرهاد مجیدی کیست؟

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال اعتقاد دارد که این باشگاه در حد نام بزرگش و فرهاد مجیدی نتوانسته در پنجره نقل‌وانتقالات انتظارات را برآورده کند.

لینک کوتاه کپی شد

محمد مومنی درباره وضعیت نقل‌ و انتقالات تیم فوتبال استقلال گفت: احساس می‌کنم که استقلال در امر یارگیری به اندازه اسم بزرگش عمل نکرده است. شاید نفراتی که گرفته است، خوب باشند اما امتحان پس داده نیستند. هنوز از وضعیت روانی این بازیکنان اطلاعات کاملی نداریم، اگرچه ممکن است مهره‌هایی باشند که در خطوط مختلف به استقلال کمک کنند اما منوط به این است در بازی‌های بزرگ ارزیابی شوند. این مسئله برای من جای سوال است که بازیکنانی که استقلال گرفته، می‌توانند در بازی‌های بزرگ گره‌گشا باشند یا نه.

وی با بیان اینکه فرهاد مجیدی به اندازه نام خودش بازیکن نگرفته است، تصریح کرد: شاید کمبود منابع مالی و محدودیت‌ها باعث جذب بازیکنان مدنظر نشد. شاید از مجموعه استقلال دور هستیم و نمی‌دانیم بازیکنان جدید چه قابلیت‌هایی دارند. استقلال در بخش حمله نواقصی دارد و نمی‌دانم شیمبای ۳۸ ساله می‌تواند کمک کند یا نه. اگر زلاتان ابراهیموویچ در این سن و سال بازی می‌کند، موقعیتش با فوتبال ایران تفاوت دارد. امیدوارم اشتباه کرده باشم و استقلال خوب نتیجه بگیرد اما آنچه که می‌بینم این تیم در نقل‌وانتقالات نتوانست انتظارات را برآورده کند. نمی‌گویم استقلال بمب بترکاند اما باید در حد مجیدی و استقلال بایکن جذب می‌شد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه