|

استقلال تا الان 8 بازیکن خریده 2 بازیکن دیگر هم می خواهد

ورودی‌های استقلال تا این لحظه عبارتند از: علیرضا رضایی، امیرحسین حسین زاده، آقاسی، زبیر نیک نفس، آزادی، قاسمی نژاد، سلمانی و ابوالفضل جلالی

لینک کوتاه کپی شد

شرایط در باشگاه استقلال همان قدر که جذاب است پیچیده هم شده است. فرهاد مجیدی که پیش از این اعلام کرده بود اگر به غیر از مهدی قایدی حتی یک بازیکن از استقلال جدا شود، استعفایش را می‌نویسد و می‌رود، دست به انقلابی در این باشگاه زده و نه تنها عذر بسیاری از بازیکنان فصل پیش را خواسته بلکه به شیوه‌ای جذاب، قریب به انگشتان ۲ دست هم برای استقلال بازیکن خریده است.

به گزارش «شایانیوز»، ورودی‌های استقلال تا به این لحظه عبارتند از: علیرضا رضایی (دروازه بان)، امیرحسین حسین زاده، عارف آقاسی، زبیر نیک نفس، محمد رضا آزادی، امین قاسمی نژاد، جعفر سلمانی و ابوالفضل جلالی به تازگی جذب شده اند. این آخری البته ادعا کرده توافقات لازم صورت گرفته و قرارداد به زودی نهایی می‌شود. پس تا به همینجا استقلال ۸ بازیکن را به صورت قطعی خریده و مسئولان باشگاه عنوان کرده اند با لوسیانو پریرا هم به توافق نهایی دست یافته اند. لوسیانو نهمین خرید جدید استقلال خواهد بود.

با این وجود این پایان کار نیست، چون آن‌ها وعده خرید یک مهاجم فوق حرفه‌ای را برای باشگاه بعد از بازی با الهلال داده اند. به این ترتیب دهمین بازیکن استقلال که به نظر می‌رسد جذاب‌ترین خرید آن‌ها هم خواهد بود نه تنها به نقل و انتقالات این فصل استقلال پایان می‌دهد بلکه خرید‌های فرهاد مجیدی برای آبی پوشان را هم ۲ رقمی خواهد کرد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه