|

پرسپولیس یا استقلال؛ مقصد بعدی قاسمی نژاد کجاست؟

خبر حضور امین قاسمی نژاد در یکی از دو تیم استقلال و پرسپولیس باعث شده است تا خبرنگاران زیادی مقابل ساختمان دو باشگاه حضور پیدا کنند.

لینک کوتاه کپی شد

یکی از مدیران استقلال اعلام کرد که این تیم در آستانه توافق نهایی با امین قاسمی نژاد است. داستان حضور امین قاسمی نژاد در یکی از تیم های بزرگ پایتخت، به یکی از عجیب ترین اخبار نقل و انتقالات تابستانی تبدیل شده است. این بازیکن که در زمستان گذشته تا آستانه حضور در جمع آبی پوشان نیز پیش رفته بود، به دلیل عدم صدور رضایت نامه اش نتوانست به این تیم بپیوندد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از پارس فوتبال، دو روز پیش نیز و پس از فسخ قرارداد قاسمی نژاد گمان می رفت که این بازیکن بتواند به خواسته فصل گذشته اش برسد اما فرهاد مجیدی در جریان تمرین آبی پوشان اعلام کرد این بازیکن در لیست او جایی ندارد و این مسئله باعث شد تا قاسمی نژاد با پرسپولیسی ها وارد مذاکره شده و حتی گفته می شود او امروز به صورت رسمی به جمع شاگردان گل محمدی اضافه می شود.

اما به نظر می رسد که تحرکات در تیم رقیب باعث شده تا قاسمی نژاد از پیوستن به پرسپولیس منصرف شود. یکی از مدیران استقلال گفت: در آستانه توافق نهایی با امین قاسمی نژاد هستیم و تا ساعاتی دیگر قرارداد این بازیکن با استقلال به ثبت خواهد رسید.

این در حالی است که از روز گذشته عنوان می شد این بازیکن در حال مذاکره با مدیران پرسپولیس است و حتی با آنها نیز به توافق رسیده است. خبر حضور امین قاسمی نژاد در یکی از دو تیم استقلال و پرسپولیس باعث شده است تا خبرنگاران زیادی مقابل ساختمان دو باشگاه حضور پیدا کنند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه