|

اتفاق عجیب برای بازیکنان جدید پرسپولیس

علیرضا ابراهیمی و رضا دهقانی دو خرید جدید پرسپولیس پس از عقد قرارداد با این تیم نه پولی دریافت کرده‌اند و نه چک!

لینک کوتاه کپی شد

به نظر می‌رسد تقریباً تمامی راه‌ها برای درآمدزایی باشگاه پرسپولیس بسته شده باشد. تیمی که قرار است کمتر از یک ماه دیگر در مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا در تاجیکستان بازی کند اما مشکلات ریز و درشت مالی آن را در بدترین وضعیت ممکن قرار داده است.

به گزارش «شایانیوز»، یحیی گل محمدی نیز در مصاحبه اخیر خودش به این نکته اشاره کرد و گفت: با توجه به شکایت‌هایی که داشتیم و مشکلات مالی نتوانستیم بازیکن بگیریم، جذب بازیکن با توجه به مبالغ بالایی که می‌خواهند بسیار سخت است. تیم خوبی داریم، باید همین بازیکنان را حفظ کنیم و بازیکنان جایگزین را هم بگیریم. بیشتر مشکلات ما به خاطر مشکلات مالی است و بحران مالی که در باشگاه وجود دارد. خود سمیعی مدیرعامل باشگاه در مصاحبه‌اش گفت که بحران مالی پرسپولیس در یک سال اخیر بی‌سابقه بوده است و واقعا هم همین طور است. با سختی زیادی کار می‌کنیم، ولی امیدواریم که بتوانیم هواداران را خوشحال کنیم.

حالا شنیده می‌شود خریدهای جدید پرسپولیس نیز هنوز نه پولی دریافت کرده و نه چکی گرفته‌اند. این درحالیست که معمولا بازیکنان جدید در هر باشگاهی بین ۲۰ تا ۳۰ درصد دریافتی دارند. باشگاه پرسپولیس که گفته می‌شود با اسپانسر قبلی خود قطع همکاری کرده است هنوز نتوانسته مطالبات فصل گذشته بازیکنان تیمش را تسویه یا اینکه آپشن پاداش قهرمانی آنها را پرداخت کند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه