|

باشگاه پرسپولیس در نامه اش به کمیته استیناف چه نوشت؟

باشگاه پرسپولیس اعتراض خود را در خصوص حکم کمیته انضباطی در مورد یحیی گل محمدی به کمیته استیناف ارسال کرد.

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش شایانیوز به نقل از طرفداری، باشگاه پرسپولیس از اتفاقات رخ داده در کمیته انضباطی گلایه مند است و به همین منظور در نامه ای اعتراض خود را به حکم کمیته انضباطی در مورد یحیی گل محمدی ثبت و راهی کمیته استیناف کرده است.

در این نامه اعتراض آمیز مدیران پرسپولیس به شدت از حکم کمیته انضباطی در مورد یحیی گل محمدی ابراز نارضایتی کرده و معتقدند چرا کمیته انضباطی که این چنین در مورد سرمربی پرسپولیس سخت گیر است در مورد اتفاقات مشابهی که در بازی های مختلف رخ داده، چنین سخت گیری نکرده است. موردهای مشابهی که در مورد علیرضا مرزبان، فرهاد مجیدی و ... رخ داده است! پرسپولیسی ها می گویند اگر قرار است سخت گیری باشد باید در مورد تمام مربیان این اتفاق رخ دهد، نه فقط یک مربی خاص که یحیی گل محمدی است.

در ادامه باشگاه پرسپولیس به صادر نشدن حکم نهایی اتفاقات رخ داده در اصفهان اعتراض دارد. مدتها از اتفاقات قبل از بازی پرسپولیس و ذوب آهن در اصفهان گذشته و کمیته انضباطی هنوز احکام خود را در مورد شکایت های مختلف باشگاه پرسپولیس از سپاهان، ذوب آهن و همین طور هیات فوتبال اصفهان صادر نکرده است.

این ها تمام مواردی است که باشگاه پرسپولیس در نامه اعتراض آمیز خود به کمیته استیناف نوشته و منتظر رای نهایی کمیته استیناف در مورد حکم کمیته انضباطی است.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها