|

داستان یک استوری که پاک شد؛ برقص تا برقصیم!

ارسلان مطهری با انتشار یک استوری پاسخ کنعانی زادگان را داد اما دقایقی بعد استوری خود را حذف کرد.

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش شایانیوز به نقل از طرفداری، شب گذشته تیم های استقلال و پرسپولیس به مصاف هم رفتند که در نهایت آبی پوشان در ضربات پنالتی موفق شدند حریف سرخ پوش خود را شکست دهد. یک روز بعد از بازی ارسلان مطهری استوری زیر را منتشر کرد:

اما لحظاتی بعد مهاجم آبی ها این استوری را پاک کرد.

داستان از چه قرار است؟ همه چیز به بازی رفت دو تیم در لیگ برتر برمی گردد. دی ماه سال گذشته بعد از بازی دو تیم، امیر ارسلان مطهری به جای نام پرسپولیس، از نام پیروزی استفاده کرد و کنعانی زادگان هم با انتشار عکسی از دربی که او را مسلط بر مطهری نشان می داد، مدعی شد نام بزرگ پرسپولیس خار چشم دیگران شده است.

اما این پایان کار نبود و بعد از بازی برگشت دو تیم استقلال و پرسپولیس، درست بعد از پیروزی شاگردان یحیی گل محمدی برابر آبی ها، محمدحسین کنعانی زادگان پستی کنایه ای منتشر کرد و خطاب به ارسلان مطهری نوشت:

 گیتارو با خودت نبر، می خواهم برقصم.

حالا پس از پایان بازی شب گذشته ارسلان مطهری هم در جواب کنعانی زادگان استوری بالا را منتشر کرده و دقایقی بعد آن را حذف کرد.

البته هواداران استقلال معتقد هستند ارسلان چنین استوری منتشر نکرده و فتوشاپ است ولی پرسپولیسی ها می گویند او برای دقایقی این استوری را گذاشته و سپس پیشمان شده است.

کنعانی دقایقی قبل هم در عکسی که در قالب استوری اینستاگرام به اشتراک گذاشت، باز هم ارسلان مطهری و گیتارش را سوژه کرد. او عکس خودش با جام و عکس مطهری با گیتار را کنار هم قرار داد و به استقلال طعنه زد؛

احتمالا دوباره نوبت ارسلان مطهری است که به این داستان بی پایان ادامه بدهد!

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها