|

باخت سپاهان در بازی با سپاهان در ضربات پنالتی

پنالتی؛ کابوس مشترک پرسپولیس و سپاهان

بعد از حذف پرسپولیس از جام حذفی در ضربات پنالتی، سپاهان هم به سرنوشت مشابهی دچار شد.

لینک کوتاه کپی شد

هر دو تیم صدرنشین لیگ برتر از گردونه رقابت‌های جام حذفی کنار رفتند. پس از آنکه پرسپولیس برابر استقلال شکست خورد، سپاهان هم قافیه را به فولاد باخت، تا حالا برای این دو تیم فقط یک شانس برای قهرمانی در ایران باقی بماند: لیگ برتر.

 شکل کنار رفتن دو تیم پرسپولیس و سپاهان هم شبیه به هم بود؛ به طوری که هر دو تیم در ضربات پنالتی مغلوب رقیب شدند. ابتدا پرسپولیس در ضربات پنالتی به استقلال باخت تا از رسیدن به نیمه نهایی باز بماند. سپاهان هم که بعد از بازی پرسپولیس به مصاف فولاد در اهواز رفته بود در پایان ۱۲۰ دقیقه جدال جذاب با تساوی یک بر یک به کار پایان داد تا این بازی در ضربات پنالتی با برتری ۵ بر ۴ شاگردان نکونام به پایان برسد.

برای فولادی مهران موسوی، موسی کولیبالی، حسین ابراهیمی، لوسیانو پریرا و محمد میری گلزنی کردند، اما ضربه وحید حیدریه به تیر دروازه برخورد کرد.

همچنین گل‌های سپاهانی‌ها را در ضربات پنالتی گئورگی ولسیانی، دانیال اسماعیلی فر، یاسین سلمانی، احسان حاجی صفی را به ثمر رساندند، اما ضربه محمد محبی و جلال‌الدین علی محمدی را فروزان مهار کرد.

فولاد با این پیروزی به مرحله نیمه نهایی صعود کرد و برای شناخت حریف مرحله بعدی خود باید منتظر دیدار ملوان و خیبر خرم‌آباد بمانند.

منبع: فرارو

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه