|

(عکس) یوسف دانشیار دستیار ایرانی استراماچونی در الغرافه کیست؟

یوسف دانشیار دستیار و آنالیزور استقلال در الغرافه استراماچونی را همراهی می کند

لینک کوتاه کپی شد

پس از انتخاب استراماچونی به عنوان مربی الغرافه، تمامی دستیاران این مربی در زمان حضور در استقلال، او را در قطر نیز همراهی می کنند.

روز گذشته مراسم معارفه آندره آ استراماچونی سرمربی ایتالیایی و سابق استقلال در قطر برگزار شد تا او رسما هدایت الغرافه را برعهده بگیرد. او برای حضور در لیگ ستارگان، با همان کادر قبلی خود راهی دوحه شد.

در سفر استرا به قطر، یوسف دانشیار دستیار فرهاد مجیدی او را همراهی می کند. دانشیار که یکی از اعضای کادرفنی استقلال بود، پس از تمایل استرا به حضور او در قطر، از مجیدی مجوز لازم را کسب کرد و با جدایی از جمع آبی پوشان، راهی کشور قطر شد تا به کادرفنی الغرافه بپیوندد.

01623302

دیگر دستیاران استراماچونی نیز همان کادر فنی او در زمان حضور در استقلال هستند. عمر دانسی، سباستین لتو و مارکو کاسر کادرفنی الغرافه را تشکیل می دهند. همان سه نفری که در زمان حضور استرا در ایران، با او به تهران آمدند و کادرفنی استقلال را تشکیل دادند و حالا این جمع این بار در قطر گرد هم آمده تا هدایت الغرافه را برعهده بگیرند.

یوسف دانشیار کیست؟

دانشیار در زمان حضور استراماچونی به عنوان مترجم استراماچونی با استقلال همکاری می‌کرد و مدتی بعد از رفتن مرد ایتالیایی، او هم از استقلال جدا شد اما با حضور فرهاد مجیدی دانشیار مجدد به کادر استقلال اضافه شد و به عنوان آنالیزور و مسئول جی پی اس با این تیم همکاری می کرد.

yosef daneshyar stramucuuni


دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه