|

ترکیب احتمالی پرسپولیس در دبی جام حذفی 24 تیر 1400

اگر آل‌کثیر و کامیابی‌نیا به دربی حساس پنجشنبه نرسند، ترکیب پرسپولیس تا حد بسیاری مشخص است.

لینک کوتاه کپی شد

در درون دروازه حامد لک بدون شک سنگربان شماره یک قرمزها مقابل استقلال است.

در خط دفاعی و در سمت راست شانس شیری کمی بیشتر از سیامک نعمتی است و در سمت چپ احتمالا وحید امیری بازی می کند. مگر اینکه بخواهد وحید را جلوتر ببرد و از سعید آقایی به عنوان مدافع چپ استفاده کند.

در مرکز خط دفاعی هم که حضور کنعانی زادگان و سید جلال قطعی به نظر می‌رسد اما در مرکز میدان و در غیاب کامیابی نیا، پرسپولیسی ها احمد نوراللهی و میلاد سرلک را دارند.

جلوتر از آنها احسان پهلوان و مهدی ترابی بازی می کنند و امید عالیشاه و شهریار مغانلو هم در خط حمله به کار گرفته می‌شوند.

البته این احتمال را هم باید در نظر گرفت که شاید یحیی سعید آقایی را در دفاع چپ بگمارد و از وحید امیری در خط حمله کنار شهریار مغانلو استفاده کند تا عالیشاه نیمکت‌نشین شود.

این شاید تنهاترین و مهمترین تردید گل محمدی برای بازی با استقلال باشد و گرنه در ۱۰ پست دیگر تکلیف او و پرسپولیس کاملا مشخص بوده و می توان از همین حالا ارنج اصلی پرسپولیس را پیش بینی کرد.

گل‌محمدی که آخرین دربی را از فرهاد مجیدی برده سال گذشته در دربی نیمه نهایی جام حذفی را به او باخته بود و حالا نمی خواهد آن اتفاق بار دیگر تکرار شود.

یحیی علاوه بر لیگ برتر، جام حذفی را هم می‌خواهد و در این راه باید استقلال را از سد راه بردارد.

استقلالی که امیدی به قهرمانی لیگ برتر فوتبال ایران ندارد و با توجه به فاصله ۸ امتیازی در ثبت پایانی لیگ برتر فقط باید با فتح جام حذفی هوادارانش را آرام کند.

حتی در آسیا هم قرعه استقلال به مراتب سخت‌تر از پرسپولیس است و ۲۲ شهریور باید در دبی به مصاف الهلال پرافتخارترین تیم عربستان و یکی از پر قدرت‌ترین تیم‌های آسیا برود.

منبع: خبرورزشی

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه