|

تیکدری: با تراکتور قرارداد دارم

مدافع تیم فوتبال تراکتورسازی تأکید کرد که با این باشگاه برای فصل آینده هم قرارداد دارد و مذاکره‌اش با باشگاه‌های دیگر حرفه‌ای نیست.

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش شایانیوز به نقل از تسنیم، مهدی تیکدری درباره پیروزی تیمش برابر گل‌گهر سیرجان، اظهار داشت:‌ این یک بازی شش امتیازی بود و هر دو تیم برای برد بازی می‌کردند. تراکتور و گل‌گهر چند موقعیت خوب داشتند، ولی خدا را شکر تیم ما در دقیقه 96 گل مهمی را به ثمر رساند تا بتوانیم در مسابقه‌ای که نیاز مبرمی به پیروزی در آن داشتیم، برنده از زمین خارج شویم.

وی در ادامه افزود: گل‌گهر سیرجان هم تیم خوبی بود. آنها به لحاظ ساختار مالی،‌ بازیکن و کادر فنی در شرایط خوبی قرار دارند، ولی خدا را شکر ما توانستیم در یک بازی بسیار مهم سه امتیاز را بگیریم. ما در روزهای گذشته صبح و عصر تمرین می‌کردیم و خوشبختانه مزد زحمات‌مان را در دیدار مقابل گل‌گهر گرفتیم.

تیکدری در مورد تأثیر حضور فیروز کریمی در تراکتور تصریح کرد:‌ آقافیروز زمان کافی در اختیار نداشت تا روی مسائل تاکتیکی کار کند، اما تلاش کرد که شرایط روحی روانی بازیکنان را بهتر کند و خوشبختانه تیم ما روند بهتری پیدا کرد. ما بعد از شکست در سوپرجام از لحاظ تحت فشار قرار گرفتیم، ولی خوشبختانه الان به شرایط طبیعی برگشته‌ایم.

مدافع راست تیم فوتبال تراکتور در پاسخ به این پرسش که آیا این تیم می‌تواند امسال سهمیه آسیا را کسب کند،‌ خاطر نشان کرد: در فوتبال چیزی قابل پیش‌بینی نیست، ولی ما قطعاً تلاش می‌کنیم تا این اتفاق رخ دهد و موقعیت خوبی هم داریم. فاصله امتیاز‌ها خیلی نزدیک است و مهم این است که کمترین اشتباه را داشته باشیم.

وی راجع به وضعیتش برای فصل آینده و اینکه گفته می‌شود با چند باشگاه مذاکره کرده است، گفت:‌ این حرف‌ها واقعیت ندارد. من تحت قرارداد باشگاه تراکتور هستم و فصل آیند هم با تراکتور قرارداد دارم. با این شرایط اصلاً حرفه‌ای نیست که بخواهم با باشگاه‌های دیگر مذاکره کنم و به قراردادم با باشگاه تراکتور پایبند هستم.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه