|

پاداش نجومی به ماشین سازان برای شکست پرسپولیس!

یک منبع مطلع و نزدیک به باشگاه پرسپولیس به ما خبر داد که برای حریف بیست و هشتم این تیم پاداش ۲ میلیارد تومانی گذاشته اند.

لینک کوتاه کپی شد

سه شنبه ۲۹ تیرماه پرسپولیس در شهر تبریز باید به مصاف تیم ماشین سازی برود که تقریبا سقوط این تیم قطعی شده است. با این وجود به یحیی گل محمدی خبر داده اند که برای این تیم پاداش ۲ میلیارد تومانی برای شکست دادن پرسپولیس یا گرفتن امتیاز از این تیم گذاشته اند.

سرمربی پرسپولیس در نشست خبری پیش از بازی با آلومینیوم اراک با اشاره به این موضوع گفت: «خیلی از تیم‌های لیگ مشکل مالی ندارند و وقتی مقابل ما بازی می‌کنند هم انگیزه مضاعفی دارند و هم پاداش‌هایشان چند برابر می‌شود. یک تیم برای مساوی مقابل ما برای بازیکنانش ۵۰  تا ۹۰ میلیون تومان پاداش در نظر گرفته بود اما با همه این‌ها مبارزه می‌کنیم. تیم دیگر دو هفته دیگر برای ما بازی دارد و از همین الان برایش پاداش تعیین کرده‌اند.»

سرمربی پرسپولیس معتقد است این پاداش را برخی رقیبان تیمش برای حریفان باقی مانده تا انتهای لیگ بیستم تعیین کرده اند. چرا؟ از آنجایی که تیم ماشین سازی تبریز از نظر مالی وضعیت خیلی خوبی نداشته و از اول فصل این تیم با مشکلات مالی مواجه شده است و براین اساس برای پرسپولیسی‌ها باور کردنی نیست خود این باشگاه تبریزی بتواند پول پاداش ۲ میلیارد تومانی را برای بازیکنان این تیم درنظر بگیرد.

گل محمدی و حمید مطهری در مصاحبه‌های خود بارها نسبت به اینکه تیم‌های رقیب تمرکز خود را روی تیم خود بگذارند و در مورد پرسپولیس صحبت نکنند تذکر داده اند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه