|

رقم عجیب و غریب پورتو برای فسخ قرارداد طارمی!

به نظر می‌رسد باشگاه پورتو برای حفظ مهدی طارمی رقم عجیبی را در قرارداد او گنجانده است.

لینک کوتاه کپی شد

مهدی طارمی در این فصل مهاجم شماره یک باشگاه پورتو خواهد بود. با خروج موسی مارگا از این باشگاه، مهاجمی که ابتدای فصل پیش همه کاره باشگاه پورتو محسوب می‌شد، مهدی طارمی الان به تنهایی ستاره خط حمله این تیم پرتغالی محسوب می‌شود.

به گزارش پورتو، درخشش مهدی طارمی در فصل اخیر که حتی شانس آقای گلی لیگ را هم داشت مسئولان این باشگاه را نگران کرده است! آن‌ها نه از درخشش طارمی در ترکیب خودی بلکه نگران پیشنهاداتی هستند که قرار است برای این بازیکن از سوی دیگر تیم‌های مطرح اروپایی برسد.

از همین رو شایعه شده که باشگاه پورتو برای بند جدایی مهدی طارمی رقم عجیب و غریبی را گنجانده که اگر تیمی به سراغ این مهاجم ایرانی بیاید یا پشیمان شود یا اینکه واقعا رقم هنگفت مطرح شده را بپردازد.

آنطور که در رسانه‌ها به این موضوع اشاره شده، باشگاه پورتو بند فسخ قرارداد ۴۰ میلیون یورویی را در قرارداد مهدی طارمی گنجانده است! این بدان معنی است که باشگاه حاضر نمی‌شود زیر این رقم بازیکن ایرانی اش را به فروش برساند. این سنگ بزرگ بیش از آنکه کیسه دوختن برای تجارت در فوتبال باشد به نظر می‌رسد دور کردن پیشنهاداتی است که قرار است برای مهدی طارمی به باشگاه ارائه شود.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه