|

آخرین خبرها از نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس

مدیران باشگاه پرسپولیس هنوز منتظر حضور بازیکنان برای تمدید قرارداد هستند.

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش شایانیوز به نقل از دانشجو، سوی مدیریت باشگاه پرسپولیس پیگیری‌های فراوانی برای تمدید قرارداد با بازیکنانی که قراردادشان رو به اتمام است انجام شده، اما شش بازیکن مدنظر باشگاه هنوز تمایلی به مذاکره، توافق و تمدید قرارداد نشان نمی‌دهند.

مدیران باشگاه پرسپولیس طی پنج ماه گذشته بار‌ها از وحید امیری، مهدی شیری، احمد نوراللهی، امید عالیشاه، کمال کامیابی‌نیا و محمدحسین کنعانی‌زادگان دعوت کردند راهی دفتر باشگاه شوند و مذاکرات برای تمدید قرارداد را کلید بزنند، اما این اتفاق رخ نداده است. دو مرتبه نامه‌نگاری کنار دعوت حضوری، تلفنی و حتی از طریق ارسال پیام در فضای مجازی، از جمله مهم‌ترین اقداماتی بود که مدیریت باشگاه برای کشاندن بازیکنان پای میز مذاکره انجام داد، ولی هنوز توفیقی در این مورد حاصل نشده است.

باشگاه پرسپولیس در انتظار شنیدن پاسخ مثبت از بازیکنانی است که قراردادشان به اتمام رسیده، اما بنا به دلایلی از جمله انتظار چند برابر شدن رقم پیشنهادی باشگاه، مذاکرات هنوز به نتیجه نرسیده است. حالا این شایعه به راه افتاده بازیکنان یاد شده منتظرند پرسپولیس قهرمان لیگ برتر و جام حذفی شود و پس از دریافت آپشن قهرمانی در هر دو جام، به دفتر باشگاه بروند تا قراردادشان را تمدید کنند.

البته ناگفته نماند وضعیت مالی پرسپولیس بحرانی است و بازیکنان نگران آینده خود هستند، اما در زمان نقل و انتقالات نیم فصل که باشگاه شرایط اقتصادی بهتری داشت، باز هم بازیکنی به دفتر پرسپولیس نرفت و باب مذاکره را باز نکرد.

در این مورد چند اتفاق جدیدی هم رقم خورده است. اول اینکه مدیران باشگاه هم مثل هواداران از ماندن بازیکنی مثل کنعانی‌زادگان ناامید هستند و تا حدودی قانع شده‌اند این بازیکن از پرسپولیس رفتنی است و دوم، به نظر می‌رسد باشگاه تحت هیچ شرایطی زیر بار قرارداد‌های نجومی با بازیکنان نخواهد رفت.

به همین دلیل باشگاه پیشنهاد مالی بازیکنانی، چون کنعانی زادگان و نوراللهی که گویا پیشنهاد سنگین و بالاتر از ۱۵ میلیارد تومان برای هر فصل ارائه کردند را در همان لحظه اول رد کرد.

به هر روی مسیری که طی این چند هفته اخیر پیموده شده نشان می‌دهد باشگاه و مدیریت این تیم منتظر است برخی بازیکنان از پیشنهاد‌های بالا و ارقام نجومی خود دست برداشته و برای تمدید قرارداد سرعت عمل به خرج دهند. ضمن این که مدیران باشگاه پرسپولیس بار‌ها در گفتگو‌های رسمی و غیر رسمی خود تاکید کرده اند توان مقابله با تیم‌های صنعتی را از نظر مالی نداشته و نمی‌توانند با این باشگاه‌ها رقابت کنند.

حالا باید منتظر بود و دید در نهایت چه سرنوشتی در انتظار این ۶ بازیکن خواهد بود. آیا این نفرات با پرسپولیس تمدید خواهند کرد یا تعدادی از آن‌ها با جدایی از پرسپولیس مسیر دیگری را انتخاب خواهند کرد. هرچند هواداران پرسپولیس در فضای مجازی تاکید کرده اند هر بازیکنی تمایل به جدایی دارد حداقل در ابتدا با باشگاه پرسپولیس مذاکره کند و اگر به لحاظ مالی یا شرایط قراردادی، توافقی حاصل نشد، به فکر جدایی بیفتد. مسیری که به نظر می‌رسد برخی سرخ پوشان دوست ندارند آن را اجرا کنند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها