|

روزهای خوب استقلال با حسین حسینی

استقلال به پرسپولیس رسید!

با نتایج هفته بیست و پنجم، تعداد کلین‌شیت استقلال با پرسپولیس برابر شد.

لینک کوتاه کپی شد

لیگ امسال با میانگین گل 1.89 گل در هر بازی با اختلاف کم‌گل‌ترین دوره تاریخ لیگ برتر است و تیم‌ها رقابت سختی برای گل نخوردن دارند. پرسپولیس، استقلال، سپاهان و فولاد تیم‌هایی هستند که طلایه‌دار آمار دفاعی در لیگ امسال هستند. در این هفته پرسپولیس و فولاد گل خوردند و استقلال و سپاهان کلین‌شیت کردند تا رقابت برای رکورددار بیشترین بسته نگاه داشتن دروازه سخت باشد.

پرسپولیس در این دوره با 13 گل خورده بهترین خط دفاع را دارد. این تیم در این فصل 14 بازی دروازه‌اش را بسته نگه داشته و تا قبل از دیدارهای این هفته به تنهایی رکورددار بود ولی سرخپوشان مقابل گل‌گهر کلین‌شیت نکردند تا تعداد کلین‌شیت این تیم در عدد 14 متوقف باقی بماند.

استقلال با حسین حسینی روزهای خوبی را پشت سر می‌گذارد و در بازی با آلومینیوم برای چهارمین بازی پیاپی دروازه این تیم بسته باقی ماند تا کلین‌شیت‌های استقلال با پرسپولیس برابر شده و به 14 برسد. سپاهان در بازی ماشین‌سازی گل نخورد و تعداد کلین‌شیت این تیم با فولاد در عدد 12 مساوی باشد.

هرچند که پرسپولیس در صدر جدول کلین‌شیت شریک پیدا کرد ولی در جدول کلین‌شیت دروازه‌بان‌ها، حامد لک گلر این تیم به تنهایی در جایگاه نخست است. این دروازه‌بان 13 کلین‌شیت داشته اما با کلین‌شیت نیازمند این دروازه‌بان با 12 بار بسته نگه داشتن دروازه در یک قدمی جایگاه نخست قرار گرفته است. حضور حسین پورحمیدی در رتبه سوم از جمله غافلگیری‌های لیگ این دوره است. این دروازه‌بان در بازی آلومینیوم مقابل استقلال دروازه‌اش را بسته نگه داشت و تعداد کلین‌شیتش به 11 رسید.

منبع: فرارو

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها