|

افسری: داوران ۱۵ امتیاز ما را ضایع کردند

سرپرست تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان گفت که مدیران این باشگاه از فعالیت در ورزش کشور دلسرد شده‌اند.

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش شایانیوز به نقل از تسنیم، حیدر افسری درباره تکرار اشتباهات داوری به ضرر تیم گل‌گهر سیرجان، به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: از این موضوع خسته شدیم. در سه بازی متوالی مقابل پدیده، پرسپولیس و استقلال از اشتباهات داوری ضربه خوردیم و موضوع اینقدر لوث شده است که همه به آن اذعان می‌کنند. اگر در همین سه مسابقه به حداقل امتیاز می‌رسیدیم، کجای جدول بودیم؟ داوران تاکنون تقریباً 15 امتیاز ما را ضایع کرده‌اند.

هر چه زیبا بازی کنیم، نتیجه با اشتباه داور برمی‌گردد

وی در مورد اینکه برخی بازیکنان گل‌گهر معتقدند دشمنی با قلعه‌نویی دلیل اشتباهات داوری علیه آبی‌های سیرجانی است، تصریح کرد: نمی‌توانیم بگوییم با ما دشمنی دارند، اما دنباله‌دار شدن اتفاقات باعث ایجاد شبهه می‌شود. یک تیم شهرستانی در یکی از جنوبی‌ترین نقاط کشور، استانداردهای فوتبال را رعایت و زیرساخت‌ها را مهیا می‌کند. ما از لحاظ فنی عملکرد بسیار خوبی داریم و اینگونه نیست که در زمین بد باشیم. مدیران گل‌گهر و مردم سیرجان سرخورده شده‌اند و با خود می‌گوییم هر چه زیبا بازی کنیم، نتیجه مسابقه با اشتباه داور برمی‌گردد.

مدیران گل‌گهر از تیمداری دلسرد شده‌اند

سرپرست تیم گل‌گهر سیرجان در مورد اینکه سرپرست هیئت فوتبال کرمان گفته بود مدیران باشگاه گل‌گهر برای تیمداری بی‌انگیزه شده‌اند، اظهار داشت: همین اتفاق در حال رخ دادن است. مدیران بالادستی ما واقعاً بی‌انگیزه شده‌اند و اینگونه اتفاقات به فوتبال سیرجان و گل‌گهر ضربه نمی‌زند؛ بلکه فوتبال کشور آسیب می‌بیند. الان مدیرانی چون مهندس عتیقی و اسفندیارپور (رئیس شرکت گل‌گهر و مدیرعامل باشگاه گل‌گهر سیرجان) با جدیت از تیم حمایت می‌کنند.

گل‌گهر هزینه می‌کند و هجمه‌ها را می‌پذیرد

افسری با اشاره به هزینه بالای باشگاه گل‌گهر برای تیمداری خاطرنشان کرد: تیم با هزینه‌ای سرسام‌آور به تهران می‌آید، در اینجا تمرین و بازی می‌کند و همه زحمات ما با اشتباه داور بر باد می‌رود. این هزینه‌های سرسام‌آور چه فایده‌ای دارد؟ مدیران باشگاه هزینه می‌کنند، بعد هم به آنها هجمه وارد می‌شود و حق گل‌گهر را مقابل تیم‌های بزرگ و کوچک می‌خورند. ما کلی خواهش و تمنا و رایزنی کردیم، اما در بازی بعد اشتباهات بدتری از داوران رخ داد. ما فقط می‌خواهیم عدالت رعایت شود.

شرایط اینگونه باشد، نمی‌توانیم کاری کنیم

وی درباره ادامه کار گل‌گهر سیرجان برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا بیان کرد: اگر شرایط همین‌گونه باشد، ما واقعاً ناامید هستیم و نمی‌توانیم کاری کنیم. در هفته‌های پایانی هر امتیاز اهمیت بالایی برای تیم‌های بالانشین دارد. گل‌گهر بازی های خوب و محکمی مقابل استقلال و پرسپولیس ارائه کرده و آمار نیز همین موضوع را نشان می‌دهد. با این حال این اتفاقات (اشتباهات داوری) اینقدر تکراری و برای ما نهادینه شده است که با انتخاب هر داور، می‌ترسیم او اشتباه قبلی خود را در قبال گل‌گهر تکرار کند.

عملکرد حقیقی راضی‌کننده نبوده است

سرپرست گل‌گهر سیرجان در مورد عملکرد غیرقابل دفاع علیرضا حقیقی و اینکه گفته شد او از تیم گل‌گهر کنار گذاشته شده است، به تسنیم گفت: خیر. عملکرد حقیقی راضی‌کننده نبوده و این موضوع مشهود است، اما از تیم کنار گذاشته نشده است.

وکیل باشگاه پرونده شکاری را پیگیری می‌کند

افسری راجع به احتمال محرومیت رضا شکاری در صورت عدم پرداخت مبلغ 300 هزار یورو به باشگاه ذوب‌آهن تصریح کرد: به وکیل حقوقی باشگاه گل‌گهر این پرونده را پیگیری می‌کند و باید ببینیم چه اتفاقی رخ می‌دهد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه