|

ترفند استراماچونی برای گرفتن پول بیشتر از استقلال!

آندره‌آ استراماچونی برای دریافت مطالباتش از استقلال زمان زیادی را بیکار ماند!

لینک کوتاه کپی شد

آندره استراماچونی که سابقه مربیگری در تیم‌های باشگاهی فوتبال ایتالیا، چک، یونان و ایران را در کارنامه دارد، پس از مذاکرات فراوانی که با باشگاه الغرافه قطر داشت، نهایتاً هدایت تیم فوتبال این باشگاه را پذیرفت. او صبر کرد تا قرارداد دو ساله‌اش با استقلال به پایان برسد تا بتواند کل مبلغ قراردادش را از این باشگاه ایرانی با کمک کمیته‌های تعیین وضعیت و انضباطی فیفا دریافت کند.

این مربی ایتالیایی در تیم‌های اینتر، اودینزه، اسپارتاپراگ و پاناتینایکوس تجربه مربیگری آنچنان موفقی نداشت اما در استقلال تهران عملکرد بسیار خوبی داشت و پس از آنکه آبی‌پوشان را ترک کرد، بیش از یک فصل هدایت هیچ تیمی را قبول نکرد. او که از ایتالیا و چین پیشنهاداتی داشت، ترجیح داد تا هدایت الغرافه را بر عهده بگیرد. تیمی که با سرمربیگری اسلاویشا یوکانوویچ اسلوانیایی به عنوان چهارم لیگ ستارگان قطر دست یافت و پس از دو فصل همکاری‌اش با این باشگاه را قطع کرد تا استراماچونی سرمربی تیم فوتبال این باشگاه شود.

باشگاه الغرافه در توئیتر رسمی خود نوشت: «استراماچونی دوشنبه به دوحه می‌آید تا سرمربیگری الغرافه را بر عهده بگیرد.»

الغرافه سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را در اختیار دارد و در مرحله پلی‌آف احتمال دیدارش با یکی از نمایندگان فوتبال کشورمان بسیار زیاد است. اگر استقلال نتواند فاتح جام حذفی شود، بدون تردید باید دیدارهایش را از مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا آغاز کند و در این صورت احتمال رویارویی آبی‌پوشان با سرمربی سابق خود بسیار زیاد است. حتی اگر این دیدار در مرحله پلی‌آف قطعی نشود، دور از انتظار نیست که دو تیم در مرحله گروهی با یکدیگر روبه‌رو شوند که در چنین شرایطی دو دیدار با هم انجام خواهند داد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها