|

چه کسی شاگردان یحیی را هوایی می‌کند؟

به تازگی شنیده شده است یکی از بازیکنان سابق پرسپولیس به بازیکنان این تیم توصیه کرده است از جمع سرخپوشان جدا شوند.

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش شایانیوز به نقل از دانشجو، شنیده‌ها حکایت از آن دارد که یک بازیکن سابق پرسپولیس مشغول هوایی کردن شاگردان یحیی گل محمدی برای جدایی از این تیم است!

این بازیکن سابقا سرخپوش که رابطه چندان خوبی هم با یحیی گل محمدی ندارد با همبازیان قدیمی خودش تماس گرفته و از طرف باشگاه صنعتی، پیشنهادات کلانی به آن‌ها ارائه می‌دهد!

قرارداد چند بازیکن پرسپولیس در پایان فصل به پایان می‌رسد. احمد نوراللهی، محمدحسین کنعانی زادگان، کمال کامیابی نیا، وحید امیری، امید عالیشاه و مهدی شیری نفراتی هستند که در پایان فصل قراردادشان با باشگاه به پایان رسیده و می‌توانند از مجموعه جدا شوند.

در این میان کنعانی زادگان و نوراللهی علاوه بر پیشنهاد‌های خوبی که از تیم‌های حوزه خلیج فارس دریافت کرده اند با پیشنهاد سنگین تیم‌های صنعتی مواجه شده اند.

دو بازیکن دیگر پرسپولیس نیز در گفتگو با مدیران باشگاه به آن‌ها اعلام کرده اند از سوی چند باشگاه لیگ برتری پیشنهاد‌های خوبی دریافت کرده اند.

این دو بازیکن در آخرین صحبت‌هایی که با مسئولان باشگاه داشتند مدعی شده اند دو باشگاه صنعتی رقم بالاتر از ۱۰ میلیارد را برای یک فصل به آن‌ها ارائه داده اند و البته تاکید کرده اند هنوز به این پیشنهاد‌ها جوابی نداده و منتظر تصمیم نهایی باشگاه پرسپولیس برای پیشنهاد مالی هستند.

ابراهیم شکوری نیز چندی پیش با اشاره به پیشنهاد ۲۵ میلیارد تومانی یک تیم صنعتی به محمد حسین کنعانی زادگان با گلایه فراوان گفت: رقم‌هایی در حدود ۲۰ تا ۲۵ میلیارد تومان است. بار‌ها اعلام کرده و مجدد خواهش می‌کنم نهاد‌های مربوطه ورود کنند. اگر پرسپولیس دولتی است، سایر باشگاه‌ها هم دولتی هستند و اینکه خودمان را فریب بدهیم درست نیست. شاید پرسپولیس با ۴۰ میلیون هوادار، خصوصی‌ترین تیم ما باشد، اما متاسفانه با این همه طرفدار نمی‌تواند حتی یک ریال از بودجه دولتی استفاده کند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه