|

آیا رئال موفق به جذب تورس خواهد شد؟

مانع بزرگ در راه پیوستن جانشین راموس به رئال

پائو تورس مدافع ملی پوش اسپانیایی، حداقل این تابستان جانشین سرخیو راموس در رئال نخواهد شد.

لینک کوتاه کپی شد

رئال مادرید دو روز پیش رسما با سرخیو راموس قطع همکاری کرد. کاپیتان و رهبر خط دفاعی کهکشانی ها پس از 16 سال از این تیم جدا شده و باشگاه مادریدی باید به دنبال جانشین برای او باشد.

صحبت از جولز کُنده و پائو تورس به عنوان گزینه های رئال در میان است ولی جذب هر دو تقریبا غیرممکن به نظر می رسد.

پائو تورس از مدت ها پیش گزینه مورد علاقه رئال مادرید برای تقویت خط دفاعی محسوب می شود ولی مدافع 23 ساله ویارئال که متولد همین شهر است، به احتمال فراوان تابستان امسال در ویارئال ماندنی خواهد بود چرا که رئال پول لازم برای خرید او را ندارد.

تورس همه خصوصیات لازم برای تبدیل شدن به بازیکن رئال را دارد؛ او هرچند جوان است ولی چندین سال است که در بالاترین سطح فوتبال اسپانیا فعالیت می کند. تورس نقش مهمی در قهرمانی ویارئال در لیگ اروپا داشت و اکنون همراه با آیمریک لاپورت زوج دفاعی ثابت تیم ملی اسپانیا محسوب می شود. رئال با او بار دیگر در لاروخا نماینده خواهد داشت(اکنون رئال هیچ بازیکنی در تیم ملی ندارد) ولی مشکل اینجاست که ویارئال برای فروش تورس 50 میلیون یورو می خواهد که در توان رئال نیست.

حتی اگر رافا واران هم به فروش برسد، رئال مبلغ انتقال را برای جذب تورس هزینه نخواهد کرد چرا که هدف اول، به خدمت گرفتن کیلیان امباپه است.

رئال خوشبین است که فصل بعد با بازگشت هواداران به ورزشگاه ها شرایط اقتصادی رو به بهبود برود و تابستان بعد بتواند تورس را جذب کند. رئال برای جذب این بازیکن بدون رقیب نیست و گفته می شود منچستریونایتد نیز سخت علاقه مند به تورس است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه