|

دو بازیکن تیم ملی ایران قرنطینه شدند!

مربیان معتقدند حتی اگر عصبانی کردن ملی‌پوشان ایران یکی از تاکتیک‌های رقبا باشد به هیچ عنوان نباید چنین مجالی را برای آنها فراهم کرد.

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش شایانیوز به نقل از دانشجو، شرایط تیم ملی در بحرین بسیار خوب است و پیروزی مقتدرانه مقابل میزبان اعتماد به‌ نفس را به مجموعه هدیه داد. حالا اگرچه باید به مصاف کامبوج برویم ولی تمام بازیکنان برای جدال با عراق لحظه‌شماری می‌کنند تا این تیم را شکست داده و ضمن گرفتن انتقام ناکامی مسابقه رفت، حضوری کاملاً مقتدرانه در مرحله بعدی پیکارهای انتخابی جام جهانی داشته باشند.

آخرین برد ویلموتس

کامبوج همان تیمی است که پاییز سال ۹۸ در ورزشگاه آزادی و با حضور بانوان تماشاگر، ۱۴ گل از ما خورد تا شبی به یادماندنی برای فوتبال ایران رقم زده شود. البته آن مسابقه در واقع آخرین پیروزی مارک ویلموتس طی یک جدال رسمی برای ایران بود. مربی که فوتبال ما با او پسرفت کرد و به لحاظ مالی دچار دردسر فوق‌العاده بزرگی شد. 

گفتگوی تلفنی با ملی‌پوشان جدید

با توجه به درخواست سرمربی تیم ملی، زمینه برای حضور عارف غلامی و میلاد سرلک در بحرین فراهم شد و این دو بازیکن صبح امروز وارد اردو شدند. عوامل برگزاری مسابقات و ناظر کنفدراسیون آنها را به اتاق‌هایی که از قبل برایشان مهیا شده بود راهنمایی کردند تا دوران قرنطینه آغاز شود. این دو بازیکن در فرودگاه منامه تست دادند و تا زمان مشخص شدن پاسخ آن اجازه خروج از اتاق را ندارند. البته کادر فنی ظهر و عصر امروز به صورت تلفنی با آنها در تماس بودند تا در جریان شرایط بدنی این دو نفر قرار بگیرند.

تست کرونا

بر اساس برنامه‌ای که ناظر کنفدراسیون در اختیار مقامات تیم ملی گذاشت، همه بازیکنان، مربیان و حاضران در کاروان ایران فردا رأس ساعت ۱۰ صبح داخل هتل تست کرونا می‌دهند تا تکلیفشان برای جدال جمعه شب مقابل کامبوج مشخص شود. امیدواریم جواب آزمایش همه اعضای کاروان ایران منفی باشد تا دغدغه‌ای ایجاد نشود.

دست‌کم نگرفتن حریف

دراگان اسکوچیچ قاطعانه معتقد است در چنین مسابقاتی حتی ضعیف‌ترین تیم‌ها را نیز نباید دستکم گرفت بلکه باید دقیقاً روی آنها هم حساب باز کرد. سرمربی ایران ظهر امروز اعتقاد داشت جدا از اینکه شخصیت بازیکنان و مربیان تیم ملی کامبوج کاملاً از طرف او و شاگردانش محترم خواهد بود، تحت هیچ شرایطی این حریف را به خاطر قعرنشینی در جدول دست‌کم نخواهند گرفت.

دوز دوم واکسن

ملی‌پوشان کشورمان پس از پایان مسابقات و هنگام بازگشت به تهران دوز دوم واکسن کرونا را دریافت خواهند کرد. البته کادر فنی ایران در جزیره کیش تزریق دوز دوم را انجام دادند. 

جذبه باقری

کریم باقری با همه نفرات تیم ملی رفیق است ولی در عین حال، جذبه بسیار خاصی دارد که در صورت لزوم از آن داخل اردو استفاده می‌کند.

بازی کردن به جای کری خواندن

شرایط اسکان در هتل به گونه‌ای است که بازیکنان و مربیان ایران و عراق اصلاً همدیگر را نمی‌بینند. البته ملی‌پوشان کشورمان عصر امروز با اشاره به همین مسئله معتقد بودند حتی اگر عراقی‌ها در نزدیکی آنها بودند باز هم تفاوت چندانی در اصل مسئله صورت نمی‌گرفت و برایشان کری نمی‌خواندند و بهتر است حرف‌ خود را داخل زمین بزنند.

حفظ آرامش

یکی از مسائلی که کادر فنی تقریباً در تمام جلسات با بازیکنان روی آن تأکید بسیار زیادی دارند، حفظ آرامش در داخل زمین است. مربیان معتقدند حتی اگر عصبانی کردن ملی‌پوشان ایران یکی از تاکتیک‌های رقبا باشد به هیچ عنوان نباید چنین مجالی را برای آنها فراهم کرد.

بازگشت با پرواز اختصاصی

هماهنگی‌های لازم صورت گرفته تا کاروان ایران چند ساعت پس از پایان جدال هفته آینده مقابل عراق با پروازی اختصاصی منامه را به مقصد تهران ترک کند. قرار شده یکی از ایرلاین‌های داخلی هواپیمایی برای بازگرداندن ملی‌پوشان کشورمان روانه منامه کند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها