|

زنگ خطر برای اسکوچیچ

آیا ایران هنگ کنگ را دست کم گرفت یا انرژی ذخیره کرد؟

شاید خوشبین ترین هوادار فوتبال ایران هم فکرش را نمی‌کرد ایران مقابل هنگ کنگ بی آزار گل بخورد.

لینک کوتاه کپی شد

در دقیقه 85 بازی وقتی که کل تیم فکر می کرد بازی تمام شده است ارسال وونگ وای از سمت چپ را الیوت با یک ضربه سر روانه دروازه بیرانوند کرد که در نهایت سیو وان بازیکن تعویضی هنگ کنگ روی اشتباه بیرانوند دروازه تیم ملی ایران را باز کرد.

شاید تا چندین سال گلزنی به تیم ملی ایران بزرگ ترین افتخار زندگی مهاجم تیم ملی هنگ کنگ باشد. این گل زنگ خطری برای اسکوچیچ بود تا با آنالیز این گل پی به نقطه ضعف تیم ببرد.

توپ در خلا سمت راست دفاع و عدم پوشش مناسب به راحتی سانتر می شود و تنها بازیکن قد و قواره دار هنگ کنگی ها با یک ضربه سر توپ را روانه دروازه بیرانوند کرد و این دروازه بان لژیونر در حالی که غافلگیر شده بود توپ را ناقص دفع کرد و توپ روی خط دروازه به گلزن هنگ کنگ رسید تا راحت ترین کار ممکن را انجام دهد و دروازه تیم ملی ایران را باز کند.

بیرانوند در حالی امروز شماره یک ایران بود که امیر عابدزاده و پیام نیازمند هم منتظر فرصت بودند تا درون دروازه تیم ملی قرار بگیرند حالا به نظر می رسد اسکوچیچ بهانه مناسبی دارد تا در صورت صلاحدید وظیفه نگهبانی از قفس توری ایران را به امیر عابدزاده و یا پیام نیازمند بسپارد. البته به نظر نمی رسد که اسکوچیچ چنین ریسکی بکند. 

سوال اصلی اینجاست که با توجه به بی انگیزگی و نحوه بازی تیم های ملی، آیا تیم ملی، هنگ کنگ را دست کم نگرفته بود؟ یا کلا بازیکنان انرژی شان را برای بازی مقابل بحرین ذخیره کردند؟ 

منبع: خبرگزاری دانشجو

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها