|

فریادهای یک تماشاگر در تمرین تیم ملی فوتبال

اعتراض مهاجم تیم ملی به بلندگو!

تمرین تیم ملی در حضور تعداد زیادی از عکاسان و خبرنگاران برگزار شد.

لینک کوتاه کپی شد

حدود ۶۰-۵۰ خبرنگار و عکاس در تمرین تیم ملی حاضر شدند تا اخبار این تیم را برای رسانه های خود گزارش کنند اما آنها فقط ۲۰ دقیقه فرصت داشتند تا گزارش، خبر و عکس تهیه کنند.

بعد از ۲۰ دقیقه به خبرنگاران گفته شد اسکوچیچ می‌خواهد تمرینات تاکتیکی انجام بدهد و بهتر است شما به بیرون از ورزشگاه بروید.

جالب این که در میان تمام ملی‌پوشان فقط کریم انصاری فر برای مصاحبه آماده شد که جلوی او بلندگو گذاشتند و به این مسئله اعتراض کرد و گفت الان صدای من در تمام جزیره پخش می شود!

در تمرین تیم ملی شاهد شوخی و خنده ملی‌پوشان بودیم و جو تیم مثبت به نظر می‌رسد.

عزیزی‌خادم هم در وسط زمین چمن برای بازیکنان تیم ملی صحبت کرد و پس از آن ملی پوشان با صحبت های اسکوچیچ آماده انجام تمرینات تاکتیکی شدند.

نکته حاشیه‌ای در تمرین تیم ملی اینکه به تماشاگران اجازه حضور در ورزشگاه محل تمرین تیم ملی داده نشد و وقتی چند تماشاگر خود را به روی سکوها رساندند از طریق نیروهای انتظامی به آنها گفته شد که باید به بیرون از ورزشگاه بروند در همین حین یکی از هواداران با داد و فریاد خواستار حضور تماشاگران شد.

او با صدای بلند فریاد می زد این ما هواداران هستیم که به تیم ملی شخصیت می‌دهیم اما به ما اجازه نمی دهند حتی تمرینات را از نزدیک تماشا کنیم. بعد از چند دقیقه مدیر رسانه ای تیم ملی و یکی دو نفر دیگر از مسئولان تلاش کردند تا این هوادار و سایر هواداران معترض را آرام کنند.

تمرین تیم ملی حدود ساعت ۲۱ شب به اتمام می‌رسد. 

منبع: خبرگزاری دانشجو

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها