|

رقم قرارداد سیدجلال با پرسپولیس چقدر است؟

دستمزد سید جلال در فصل جدید ۱.۸ میلیارد تومان بوده که با افزایش ۲۰ درصدی فصل بعد به رقم ۲/۲ میلیارد تومان می‌رسد.

لینک کوتاه کپی شد

با تعطیلی رقابت‌های لیگ برتر و حضور ملی‌پوشان در تیم ملی کمی از تاب و تب و حواشی فوتبال کم شده و حالا همه حواس به تیم ملی معطوف شده است. اما این مساله به آن معنا نیست که در پرسپولیس خبری نباشد و همه‌چیز در امن و امان کامل به سر ببرد. پرسپولیس بعد از برد ۲ بر یک خود مقابل ذوب‌آهن در شهر اصفهان حالا به‌ مدت ۶ روز تمریناتش را تعطیل کرده و قرار است تمرینات خود را از روز دوشنبه ۱۰ خرداد مجدد از سر بگیرد.

شکوری به کمیته اخلاق نرفته

در خبر‌ها آمده بود که ابراهیم شکوری، سخنگوی باشگاه پرسپولیس برای بررسی یک توئیت به کمیته اخلاق احضار شده و به همین دلیل نتوانسته با تیم به اصفهان سفر کند. اما حالا باشگاه می‌گوید شکوری برای یک دورهمی به فدراسیون فوتبال رفته و اصلا بحث حضور او در کمیته اخلاق مطرح نبوده است. گفته می‌شود در نشستی که شکوری در آن حضور داشته، چند نفر دیگر هم حاضر بودند و موضوع اصلا به توئیت این مقام مسئول باشگاه پرسپولیس ربط نداشته است. ظاهرا بحث‌هایی که در این جلسه مطرح بوده بیشتر به مسائل حاشیه‌ای و البته تجمع هواداران پرسپولیس جلوی فدراسیون فوتبال مربوط بوده است.

رادو ۱۰ درصد عقب است

بوژیدار رادوشویچ دروازه‌بان سرخ‌ها و تنها بازیکن خارجی پرسپولیس بعد از تعطیلی بازی‌های لیگ راهی کشورش شده تا در کنار خانواده‌اش مدتی استراحت کند. البته این بازیکن قرار است هفته آینده به تهران برگردد، اما به نظر می‌رسد او با یکی دو روز تاخیر نسبت به روز آغاز تمرین‌ها یعنی ۱۰ خرداد به تهران بازگردد. گفته می‌شود این بازیکن هنوز بخشی از طلب خود را از باشگاه دریافت نکرده است. البته باشگاه می‌گوید دریافتی این بازیکن ۱۰ درصد کمتر از دریافتی سایر سرخ‌پوشان بوده که علتش دریافت دلاری این بازیکن است و باشگاه برای تهیه ارز لازم برنامه‌هایش با تاخیر همراه بوده. باشگاه تاکید دارد بعد از بازگشت این بازیکن به تهران بخش دیگری از طلب او را پرداخت خواهد کرد.

آمادگی پرسپولیس برای جذب مغانلو

ظاهرا موضوع دریافت رضایتنامه شهریار مغانلو از تیم سانتاکلارای پرتغال توسط باشگاه پرسپولیس جدی شده و باشگاه برای این کار اقداماتی را انجام داده است. ظاهرا با توجه به رقم قرارداد این بازیکن با تیم پرتغالی که حدود ۱۲۰ هزار دلار است مبلغ رضایتنامه این بازیکن کم است و باشگاه پرسپولیس مشکلی برای پرداخت این رقم ندارد. بااین‌حال مبلغی هم باید به خود مغانلو پرداخت شود که می‌تواند باعث ایجاد چالش شود. شنیدیم قرار است یک قرارداد ۲ ساله با این بازیکن به امضا برسد.

سیدجلال با قرارداد دو میلیاردی می‌ماند

سیدجلال حسینی مدافع ۴۰ ساله پرسپولیس فصل بعد هم با پرسپولیس قرارداد دارد. برخی موضوع خداحافظی این بازیکن از فوتبال را در پایان فصل جاری فوتبال مطرح کرده‌اند و قرار است خود سیدجلال در این مورد تصمیم‌گیری کند، اما از باشگاه پرسپولیس خبر رسید این بازیکن فصل بعد هم با سرخ‌ها قرارداد دارد. دستمزد این بازیکن در فصل جدید ۱.۸ میلیارد تومان بوده که با افزایش ۲۰ درصدی فصل بعد به رقم ۲/۲ میلیارد تومان می‌رسد. باید دید باشگاه به این مبلغ چیزی اضافه خواهد کرد یا نه.

خبری از اردو نیست

پرسپولیس برای تعطیلات پیش‌رو برنامه خاصی ندارد. باشگاه اعلام کرده که در این مدت هیچ‌گونه اردویی نخواهد داشت و تمرینات این تیم از ۱۰ خرداد در تهران از سر گرفته خواهد شد. البته قرار است یکی دو بازی تدارکاتی در دستورکار سرخ‌ها قرار بگیرد تا در کنار تمرین کردن از شرایط مسابقه خارج نشوند.

کنترل انتخاب پایه‌ها به دست باشگاه افتاد!

قرار است به‌زودی شاهد تغییراتی در وضعیت تیم‌های پایه پرسپولیس باشیم. طبق اعلام باشگاه پس از پایان کامل بازی‌های تیم‌های پایه ساختار مدیریتی این تیم‌ها دستخوش تغییرات وسیعی خواهد شد. از این پس باشگاه خود راسا اقدام به انتخاب و استخدام سرمربی و مربیان تیم‌های پایه خواهد کرد و روی قرارداد بازیکنان نیز نظارت کامل خواهد داشت. گفته می‌شود قرار نیست فعلا تغییرات وسیعی در مربیان این تیم‌ها صورت بگیرد، اما قرار است همه‌چیز تحت‌کنترل باشگاه باشد. ظاهرا قرار است باشگاه فکری هم به حال اسپانسر این تیم‌ها کند تا در پرداخت هزینه‌های آن‌ها دچار مشکل نشود.

تصمیم هیات‌ مدیره برای پرداخت پاداش

اعتراضات یحیی گل‌محمدی، سرمربی پرسپولیس نسبت به مسائل مالی باشگاه هر بار منجر به یک اقدام از سوی مدیریت سرخ‌ها می‌شود. بعد از اعلام شماره‌حساب برای کمک هواداران که گفته شد به‌خاطر اعتراضات گل‌محمدی صورت گرفته، حالا قرار است باشگاه فکری هم به حال پاداش ۱۳ برد این تیم کند. این اتفاق هم بعد از اعتراض یحیی قرار است بیفتد. طبق شنیده‌ها قرار است در جلسه شنبه هیات‌مدیره درمورد نحوه پرداخت این پاداش‌ها تصمیم‌گیری شود و سمیعی براساس همین تصمیم اقدامات لازم را انجام دهد. شاید باشگاه مجبور شود در چند نوبت اقدام به پرداخت کند تا فشار مالی کمتری را متحمل شود.

پرسپولیس تحریم را برمی‌دارد

شنیدیم تحریم تلویزیون توسط سرخ‌پوشان پرسپولیس روبه‌پایان است. ظاهرا مخالفت یحیی گل‌محمدی و افشین پیروانی برای مصاحبه کردن با تلویزیون باعث شده برخی افراد از صداوسیما و وزارت ورزش در این مورد پادرمیانی کنند و به‌دنبال رفع سوءتفاهم‌ها باشند. این‌ها را نوشتیم تا بدانید اگر دوباره شاهد مصاحبه سرخ‌پوشان پایتخت با صداوسیما بودید، چندان تعجب نکنید. گفتنی است پرسپولیسی‌ها گفته بودند تا زمانی که مجری برنامه فوتبال برتر از پرسپولیسی‌ها عذرخواهی نکند دیگر حاضر به مصاحبه کردن با صداوسیما نخواهند بود.

پرسپولیس بی‌خبر از نتیجه دستگیری‌های اصفهان

باشگاه پرسپولیس از نتیجه دستگیری عوامل پرتاب نارنجک به اتوبوس حامل سرخ‌پوشان در اصفهان کاملا بی‌خبر است. با اینکه گفته شد این افراد توسط نیروی انتظامی دستگیر شده‌اند، اما مسئولان باشگاه از نتیجه این دستگیری‌ها اعلام بی‌خبری می‌کنند و نمی‌دانند دقیقا چه اتفاقی افتاده و آیا برخوردی با این افراد شده یا نه. آن‌ها منتظر گزارش رسمی نیروی انتظامی اصفهان در این مورد هستند.

اعتراض به استیناف به امید کاهش جریمه

رقم جریمه پرسپولیس که توسط کمیته انضباطی اعلام شد ظاهرا برای سرخ‌ها زیاد بود. آن‌ها معتقدند که ۱۵۰ میلیون تومان برای اتفاقات رخ‌داده رقم زیادی بوده و برای همین به استیناف اعتراض کرده‌اند. خودشان بسیار امیدوارند که این رقم در استیناف با کاهش زیادی روبه‌رو شود. البته باید دید کمیته استیناف به این اعتراض چه واکنشی نشان خواهد داد.

منبع: فرارو

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها