|

امامی‌فر: ساختار فوتبال ایران مشکلات اساسی دارد

رییس مرکز ملی فوتبال گفت: ساختار فوتبال ایران اشکالات اساسی و مهمی دارد و این مسئله در اداره مرکز تیم‌های ملی نیز دیده می‌شود.

لینک کوتاه کپی شد

 علیرضا امامی‌فر امروز (پنجشنبه) درباره استعفای خود از ریاست مرکز ملی فوتبال اظهار داشت: به خاطر مشکلات خانوداگی و شخصی استعفا دادم و نه تنها هیچ مشکلی با رییس فدراسیون نداشتم بلکه در همین مدت همکاری حمایت همه جانبه شهاب‌الدین عزیزی خادم را کنار خودم حس کردم.

وی ادامه داد: ساختار فوتبال ایران اشکالات اساسی و مهمی دارد و این مسئله در اداره مرکز تیم‌های ملی نیز دیده می‌شود. تغییرات مدیریتی به وجود آمده در راستای برطرف کردن مشکلات درون سازمانی و اداری در تمام حوزه‌ها بوده است.

امامی‌فر گفت: رییس فدراسیون با استعفای من مخالفت کرد و به این دلیل ۲ هفته مرخصی گرفتم. اگر فضا فراهم بود، با حل مشکلات شخصی به کار ادامه خواهم داد.

وی اظهار داشت: مرکز ملی باید ویترین فوتبال ایران باشد. برای کار کردن در مرکز ملی فوتبال انگیزه بسیار زیادی داشتم و دارم و با شناخت کامل از نقاط قوت و ضعف‌ و مشکلات، قبول مسوولیت کردم تا با حمایت فدراسیون، مرکز ملی را به استانداردهای جهانی و حرفه‌ای نزدیک کنیم.

رییس مرکز ملی فوتبال افزود: اینجا باید به یک مرجع آماری و حرفه‌ای تبدیل شود و به مربیان فوتسال، فوتبال، فوتبال ساحلی و فوتبال زنان در رده‌های ملی کمک کند. رسیدگی به مساله تجهیزات هم مهم است اما هدف‌گذاری‌های ما بالاتر از چیزی است که تا کنون وجود داشته است.

منبع:ایرنا

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها