|

تصمیم عجیب ستاره‌ لیگ برتر پس از عدم انتقال به استقلال

امین قاسمی‌نژاد به نزدیکانش اطلاع داده که قصد ندارد در تمرینات تیم پدیده حاضر شود.

لینک کوتاه کپی شد

امین قاسمی‌نژاد این تصمیم را پس از آن گرفت که باشگاه مشهدی تا آخرین لحظات نقل و انتقالات زمستانی با جدایی وی و حضورش در استقلال موافقت کرده بود اما در نهایت این انتقال انجام نشد. استقلال قصد داشت مبلغ رضایت نامه را به صورت چک در اختیار پدیده قرار دهد اما این باشگاه تا پایان پنجره زمستانی روی نقد بودن رقم تاکید کرد تا انتقال قاسمی‌نژاد منتفی شود.

نکته مهم این‌که او چند بار به باشگاه استقلال رفت و در گفت‌وگو با خبرنگاران، چند بار وعده استقلالی شدنش را داد اما ضرب الاجل‌ها یکی پس از دیگری به اتمام رسیدند تا زمان نقل و انتقالات نیز سپری شد و قاسمی‌نژاد بازیکن پدیده ماند. حالا تمرینات تیم مشهدی آغاز شده و همه در انتظار حضور امین قاسمی‌نژاد هستند. او به نزدیکان خود گفته که قصد ندارد در دور جدید تمرینات حاضر شود و به نوعی در قهر با باشگاه به سر می‌برد اما از طرف دیگر باشگاه نیز تصمیم جدیدی گرفته است.

باشگاه پدیده اعلام کرده که غیبت قاسمی‌نژاد در هر جلسه تمرینی جریمه ۵ درصدی را برای این بازیکن به همراه خواهد داشت. یعنی اگر تا پایان نوروز در تمرینات حضور پیدا نکند، نیمی از قراردادش را از دست خواهد داد. این جریمه سفت و سخت در حالی وضع شده که به نظر می‌رسد ستاره ۸ گله پدیده چاره دیگری هم جز حضور در تمرینات نداشته باشد، مگر این که با بندهای حقوقی سفت و سخت در قراردادش، از زیر بار کسر قرارداد فرار کند.

او یکی از تاثیرگذارترین بازیکنان این فصل فوتبال ایران بوده که فرصت این را داشت تا انتقالی بزرگ به استقلال را تجربه کند اما این اتفاق با وجود تمایل بسیار زیاد خودش، رخ نداد و حالا او باید هرچه سریع‌تر به شرایط عادی برگردد تا در تابستان نیز نظر تیم های بزرگ را به خود جلب کند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها