|

آخرین وضعیت حضور ماتزاری در ایران

فرد رسانه‌ای نزدیک به والتر ماتزاری تاکید می‌کند که این مربی ایتالیایی برای آمدن به ایران متقاعد نشد.

لینک کوتاه کپی شد

تلاش خبرنگار ورزش سه برای رسیدن به منبع اصلی (والتر ماتزاری) به گفت‌وگوی او با مدیر رسانه‌ای سابق ناپولی و یکی از نزدیکان این مربی ایتالیایی ختم شده است.

به گزارش «شایانیوز»  و به نقل از خبرورزشی؛ مونیکا اسکوتزافاوا، مدیر رسانه‌ای سابق ناپولی، در پاسخ به این سوال ما که "مذاکره پرسپولیس با سرمربی سرشناس ایتالیایی تا کجا پیش رفته و این مربی برای پذیرفتن یا رد پیشنهاد پرسپولیس در چه موقعیتی قرار دارد، و آیا شروط خاصی برای حضور در ایران و هدایت پرسپولیس مطرح کرده یا خیر" گفت: «سلام میلاد، خوشبختم! تا جایی که من می‌دونم ماتزاری ایران نخواهد رفت: متقاعد نشده، هنوز پیشنهاد جامعی دریافت نکرده. تعداد زیادی تماس از طرف مدیران ارشد باشگاه دریافت کرده اما ترجیح داده امتناع کنه. هر وقت خواستی من اینجا (در دسترس) هستم.»

پاسخ اسکوتزافاوا کمی مبهم اما احتمالا به اندازه کافی روشن است. اگرچه همچنان راه را برای آینده باز می‌گذارد. 

سرمربی فصل گذشته ناپولی که از چهره‌های نزدیک به فدراسیون فوتبال ایتالیاست، در حال حاضر در حال برگزاری کلاس‌های حرفه‌ای مربیگری زیر نظر این فدراسیون است و در سال‌های اخیر در مقاطع زیادی از نیمکت مربیگری دور بوده اما همچنان چهره قابل اعتنا و مشهور در فوتبال ایتالیا به حساب می‌آید و طرح نام او به عنوان سرمربی جدید پرسپولیس برای هواداران این تیم کاملا خوشایند بود، اگرچه همان‌طور که در این خبر آمد، او برای آمدن به ایران متقاعد نشده است.

بیشتر بخوانید: راه حل پرسپولیسی‌ها برای آوردن ماتزاری/ درویش دست به دامن قلعه‌نویی شد!

واکنش منبع نزدیک به ماتزاری به پیشنهاد پرسپولیس/ سرمربی ایتالیایی به ایران می‌آید؟

 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

دنیای سلبریتی ها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها