|

ساکت الهامی گزینه استقلال بود!

سرمربی نساجی می‌گوید اگر این تیم برای بقا به کسب سه امتیاز مقابل استقلال نیاز داشت، حتما به خواسته خود می‌رسید.

لینک کوتاه کپی شد

ساکت الهامی که نیم‌فصل اول لیگ بیست و سوم را در مس رفسنجان گذراند و توانست در مقطع پایانی فصل نساجی مازندران را از سقوط به دسته پایین‌تر نجات دهد، مصاحبه‌ای با خبرورزشی داشت که در بخشی از آن، در خصوص استقلال و پیشنهادی که از این تیم داشت صحبت کرد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از طرفداری؛ او در پاسخ به سوال " پیشنهاد اول فصل استقلال حقیقت داشت؟ " گفت:

بله حقیقت داشت. اولین کاندیدای نیمکت استقلال من بودم و شخص آقای حجت کریمی به عنوان مدیر وقت مرا به باشگاهش در زعفرانیه دعوت کرد. یک اتاق شیشه‌ای آنجا داشت و دو بار آنجا مذاکره کردیم. به

 من گفتند که تو و جواد نکونام گزینه‌های ما هستید و برنامه‌ات را بده، از اتاق که بیرون آمدم به طرزی عجیب در فضای مجازی موجی علیه من ایجاد شد! پیج‌های اجاره‌ای نمی‌دانم از کجا داستان را فهمیدند و بدجور به من حمله کردند.

حجت کریمی و باشگاه که مرا می‌خواستند. کسانی این خبر لو دادند که بعداً مشخص شد می‌خواهند کاندیدای خود را به استقلال بیاورند. من دلسرد شدم، وقتی جایی مرا نمی‌خواهند، چرا باید من بخواهم؟

چطور عده‌ای می‌توانند تو را مقصر قهرمان نشدن استقلال بدانند؟

هرگز نمی‌توانم این رفتارها را درک کنم. من همان کسی هستم که دفعه قبل مقابل استقلال ۶ گل خوردم، در عرض ۲ تا ۵ دقیقه و هر ۵ دقیقه سه گل! اصلاً چرا باید این توقع ایجاد شود که چون من استقلال را دوست دارم باید مقابل این تیم راه بدهم؟ اصلاً مگر آن قهرمانی ارزش دارد؟ من با افتخار می‌گویم که از بچگی عاشق استقلال بودم. اما من طرفدار آن استقلال بودم نه این استقلال! و تمام این مسائل برای قبل از حرفه‌ای شدن بود. وقتی حرفه‌ای می‌شوید به باشگاهی که قرارداد می‌بندید تعهد و تعصب دارید. بعد هم که مربی شدم این افتخار را داشتم که به استقلال برسم. من با ناصر حجازی بزرگ کار کردم و همه می‌دانند که او مرا قبول داشت. اما با احترام به تمام مجموعه استقلال و هوادارانش باید عرض کنم که اگر من برای بقا به ۳ امتیاز بازی نیاز داشتم استقلال را می‌بردم!

نتیجه بازی پرسپولیس - استقلال خوزستان به ضرر نساجی شد!

به عنوان بیننده مسابقه حس می‌کردیم که اگر بازی تا صبح ادامه داشت استقلال نمی‌توانست به تیم شما گل بزند!

کاملا درست است. من اگر می‌خواستم، می‌توانستم پیروز شوم. ما از قبل بازی نساجی - استقلال برای یک امتیاز برنامه‌ریزی کردیم و طبق چارتی که از ابتدای حضورم در نساجی داشتم، مساوی این مسابقه باعث می‌شد روز آخر برابر فولاد محتاج پیروزی قطعی و سه امتیاز نباشم. بد نیست بدانید که همه فکر می‌کنند نتیجه پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان به ضرر استقلال شد در حالی که به ضرر تیم من شد!

اگر شما سرمربی استقلال بودی با همین شیوه بازی می‌کردی؟

هر بازی داستان خودش را دارد. امسال من با روش دیگری مقابل استقلال بازی خواهم کرد. در آن مسابقه خاص من اگر روی نیمکت استقلال بودم، از شروع نیمه دوم و با اطلاع از نتیجه پرسپولیس سراپا حمله می‌کردم بعد از زدن گل هم کوتاه نمی‌آمدم تا پیروزی را قطعی و قال قضیه را بکنم و قهرمان شوم!

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

دنیای سلبریتی ها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها