|

صحبت های تند شاهرخ بیانی علیه نکونام

شاهرخ بیانی در گفتگو با روزنامه گل از نکونام و تیمش انتقاد کرد.

لینک کوتاه کپی شد

شاهرخ بیانی پیشکسوت استقلال گفت: به نظرم استقلال در فصل گذشته نفرات خوبی داشت، البته پرسپولیس به لحاظ نفری بهتر بود، اما می توانستیم بهتر از اینها بازی کنیم.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از طرفداری؛ شاهرخ بیانی مشکل اصلی استقلال در فصل گذشته را که باعث شد دست آبی ها از جام کوتاه بماند را حاشیه ها و اختلاف های بین کادرفنی و مدیریت باشگاه می داند و در این رابطه می گوید:

استقلال امسال تیم بدی نداشت و می توانست موفق باشد، اما از همان ابتدا شاهد جار و جنجال و گلایه و دعوا و اختلاف و قهر سرمربی و مدیرعامل و سرپرست و غیره بودیم و تیم غرق در حاشیه بود. اگر این همه حاشیه و مشکل وجود نداشت استقلال با این تیم و نفرات می توانست عملکرد بهتری داشته باشد و نتایج بهتری بگیرد.

پیشکسوت آبی ها معتقد است وقتی جواد نکونام به استقلال آمده و هدایت این تیم را پذیرفت شرایط را می دانست و یا نباید از ابتدا قبول می کرد یا وقتی آمد باید بدون حاشیه کارش را انجام می داد:

وقتی یک مربی می خواهد به استقلال بیاید باید بداند که به کجا می آید. شرایط استقلال را همه می دانند و وقتی قبول می کنی که در این شرایط کار کنی دیگر نباید گلایه ای هم داشته باشی که چرا فلان چیز هست و فلان چیز نیست. الان هم هرکسی که می خواهد سرمربی استقلال شود باید با چشم باز بیاید و قبول مسئولیت کند. استقلال و پرسپولیس تحت هر شرایطی مدعی قهرمانی هستند و هواداران آنها جام می خواهند. اینکه بگوییم کسی از استقلال قهرمانی نخواهد و این حرف ها درست نیست. استقلال و پرسپولیس پرطرفدار هستند و همیشه مورد توجه قراردارند و توقع از آنها بالا است.

کاپیتان اسبق آبی ها می گوید از عملکرد استقلال در فصل گذشته چندان راضی نیست:

شخصا از عملکرد استقلال رضایت ۱۰۰ درصدی ندارم. استقلال در فصل گذشته جام حذفی را فدای لیگ کرد و دست آخر هم نتوانست صدرنشینی اش را حفظ کند. این تیم می توانست حداقل یک جام بیاورد. نه جام آوردیم و نه فوتبال زیبا و هجومی را شاهد بودیم. نیاز به حرف من و دیگران نیست، آمارها موجود است که مالکیت، امید گل، میانگین پاس و... در استقلال چقدر بود. ساپینتو و استراماچونی هم جام نیاوردند اما حداقل استقلال با آنها زیبا و هجومی بازی می کرد و هوادار لذت اش را می برد.

بیانی پیرامون اینکه نظرش درباره ماندن یا جدایی نکونام چیست هم می گوید:

در این رابطه من تصمیم گیرنده نیستم و با حرف من هم چیزی تغییر نمی کند. چه بگویم بماند و چه بگویم برود، تصمیم گیرندگان افراد دیگری هستند. از طرف دیگر من یک نفر هستم و نظر شخصی خودم را می گویم، در این موارد باید یک کمیته فنی خوب و مجرب وجود داشته باشد که چند نفر پیشکسوت که مدرک مربیگری و تجربه دارند بر اساس پارامتر های فنی و فوتبالی درباره کادرفنی تصمیم گیری کند. این هم یکی از مشکلات فوتبال ما است که باشگاه ها کمیته فنی ندارند. به نظرم استقلال در فصل گذشته نفرات خوبی داشت، البته پرسپولیس به لحاظ نفری بهتر بود، اما می توانستیم بهتر از اینها بازی کنیم. مساله اینجا است که استقلال ترسو بود و در فوتبال به ترسو ها جام نمی دهند. مربی که ترسو باشد نمی تواند موفق باشد. در استقلال و پرسپولیس هواداران انتظار بازی زیبا و هجومی دارند و فقط یک مربی نترس می تواند چنین تیمی بسازد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

دنیای سلبریتی ها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها