|

معاوضه ای جذاب بین بارسلونا و بایرن مونیخ!

بارسلونا در تابستان به دنبال تقویت پست هافبک دفاعی خود است، جایی که در تمام طول فصل با مشکل رو به رو بوده است.

لینک کوتاه کپی شد

عملکرد اوریول رومئو در بارسلونا رضایت‌بخش نبوده و سایر بازیکنان مانند فرنکی دی یونگ و ایلکای گوندوعان در پست‌های دیگری کارآمدتر بوده‌اند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از طرفداری؛ آندریاس کریستنسن عملکرد قابل قبولی ارائه داده، اما او فقط یک راه حل موقتی محسوب می‌شود. به همین دلیل، ژاوی، سرمربی بارسلونا، خواستار جذب یک هافبک دفاعی طراز اول در این تابستان شده است. در حال حاضر دو نام در صدر فهرست او قرار دارند؛ یوسوا کیمیش از بایرن مونیخ و مارتین زوبیمندی از رئال سوسیداد.

جذب زوبیمندی به دلیل بند آزادسازی ۶۰ میلیون یورویی او کار بسیار سختی برای بارسلوناست، اما کیمیش ممکن است در تابستان پیش‌رو راهی تیم دیگری شود.

تمایل بایرن مونیخ به معاوضه

در حالی که بایرن مونیخ همچنان به دنبال تمدید قرارداد کیمیش است، اما حاضر نیست تا ابد منتظر او بماند. این هافبک آلمانی خواهان جدایی از باشگاه است، اما قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا می‌تواند نظر او را تغییر دهد. با این حال، در صورت تمدید نکردن قرارداد، بایرن مونیخ به پیشنهادات برای کیمیش گوش خواهد داد. در مورد بارسلونا اما بایرن مونیخ بیشتر به دنبال معاوضه کیمیش با یکی از دو بازیکن بارسا یعنی فرنکی دی یونگ یا رونالد آرائوخو خواهد بود.

طبق گزارش نشریه کاتالانی اسپورت، بایرن مونیخ ممکن است به دنبال معاوضه کیمیش با یکی از این دو بازیکن باشد. در حالی که تیم‌هایی مانند پاری سن ژرمن و منچسترسیتی هم علاقه‌مند به جذب کیمیش هستند و دستمزدهای به مراتب بالاتری به او پیشنهاد می‌دهند، اما بازی برای بارسلونا تحت نظر ژاوی، مربی محبوب کیمیش، می‌تواند برای او بسیار جذاب باشد.

کدام بازیکن بارسلونا معاوضه می‌شود؟

در حال حاضر، بارسلونا در حال انجام مذاکرات برای جذب رایگان گیدو رودریگز از رئال بتیس است و گفته می‌شود که این انتقال در مراحل پیشرفته‌ای قرار دارد. با این حال، اگر گزینه کیمیش جدی باشد، این معادله می‌تواند تغییر کند. معاوضه فرنکی دی یونگ با کیمیش به همراه پرداخت مبلغی نقدی، منطقی‌تر از فروش رونالد آرائوخو است، چرا که آرائوخو یکی از کاپیتان‌های تیم و بازیکنی با ویژگی‌های منحصر به فرد به شمار می‌رود.

بایرن مونیخ ۵۰ میلیون یورو برای هافبک باتجربه خود درخواست می‌کند، در حالی که بارسلونا خواهان دریافت حداقل ۷۰ میلیون یورو برای دی یونگ است. با این حال، با توجه به اینکه قرارداد کیمیش در سال آینده به پایان می‌رسد، بارسلونا در صورت توافق قبلی با او بر سر مسائل شفاهی، می‌تواند قیمت این بازیکن را کاهش دهد. انجام چنین معاوضه‌ای برای هر دو طرف به خصوص بارسلونا از نظر اقتصادی منطقی‌تر خواهد بود. این امر به آنها کمک می‌کند تا ترازنامه مالی خود را متعادل کنند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی