|

پپ گواردیولا قهرمان لیگ برتر انگلیس را معرفی کرد

گواردیولا اعتراف کرد که دو تیم بالانشین جدول یعنی لیورپول و آرسنال شانس بیشتری برای قهرمانی در لیگ دارند.

لینک کوتاه کپی شد

با تساوی امروز منچسترسیتی و آرسنال، لیورپول موفق شد با رقبای خود اختلاف 2 امتیازی ایجاد کند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از طرفداری؛ در حال حاضر، قرمزهای آنفیلد با 67 امتیاز در صدر قرار دارند. بازی‌های مستقیم سه مدعی قهرمانی با یک‌دیگر به پایان رسیده و اکنون احتمال قهرمانی به ترتیب جدول تخمین زده می‌شود، اگرچه فشردگی و زمان‌بندی بازی‌ها را نباید نادیده گرفت. از پپ گواردیولا در مورد شانس قهرمانی تیمش پرسیده شد که سرمربی اسپانیایی جواب داد:

لیورپول بیشترین شانس را دارد. همیشه صدرنشین لیگ، کاندید اصلی برای قهرمانی محسوب می‌شود. در حال حاضر آرسنال در جایگاه دوم قرار دارد و ما در رتبه سوم هستیم. دیگر سرنوشت قهرمانی در دستان ما نیست، مقابل دو تیم دیگر بازی نداریم. تمام کاری که می‌توانیم انجام دهیم، تمرکز بر بازی با استون ویلا است. زمانی که صدرنشین لیگ باشید - همان‌طور که پیش از این بوده‌ایم - بیشترین شانس را دارید. 

سرمربی منچسترسیتی ساعتی پیش در پاسخ به این پرسش که چگونه باید از دفاع فشرده حریف عبور کرد، به شوخی گفته بود «باید یکی از بازیکنان را بُکشیم»

. او صحبت‌های خود را این‌گونه تکمیل می‌کند:آرسنال با نفرات زیاد به دفاع می‌پرداخت و ارلینگ هالند را محاصره کرده بود. در چنین شرایطی، صبر و حوصله و یافتن فضا برای ارسال پاس‌های دقیق، کلید موفقیت بود. حریف با تعداد نفرات زیاد و نظم و انضباط قابل قبولی دفاع می‌کرد. راه‌های مختلفی برای عبور از خط دفاعی آرسنال وجود داشت. فارغ از تعداد نفرات در خط دفاعی، مهم‌ترین هدف در هر بازی، کلین شیت است. بازی مقابل دفاع بسته حریف، کار را برای ما بسیار دشوار کرد. طبیعتا ترجیح ما کسب پیروزی بود، اما با این تساوی کنار می‌آییم.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی