|

نکته ای مهم در پیام جواد نکونام برای هواداران استقلال

جواد نکونام خطاب به شاگردانش گفت: شما بهترین بازیکنان ایران هستید که برای استقلال از جان مایه گذاشتید و …

لینک کوتاه کپی شد

او در یک پیام اینستاگرامی تشکرش را از هواداران استقلال تکرار کرد. یک پیام مهم در نوشته‌های جواد نکونام نهان است. از نگاه او قهرمانی در استقلال جبر نیست و همین که بازیکنان با همه ی توان برای تیم بازی می‌کنند، از نگاه او جای قدردانی و تشکر دارد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از صدآنلاین؛ جواد نکونام پیش از این گفته بود هرکه صحبت از قهرمانی استقلال می‌کند خیانت در حق تیم است. سرمربی تیم استقلال در بخشی‌ها نوشته‌هایش اینطور گفت: جایگاه تیم‌ها اهمیتی ندارد، مهم این است که شما هواداران صدرنشین جدول عشق، مرام و معرفت و بزرگی هستید. می‌خواهم از بازیکنانم، سربازان واقعی استقلال هم تشکر کنم که جانانه برای تیم، برای هواداران و برای نام بزرگ باشگاه استقلال جنگیدند.

این‌ها نشان می‌دهد جواد نکونام دوست ندارد نه خود و نه هواداران استقلال و فوتبالی‌ها روی تیمش و شاگردانش فشار بگذارند. از نگاه سرمربی تیم استقلال این فصل یارگیری در استقلال خوب نبوده و اگر تیم اکنون در صدر جدول است به  خاطر همدلی و تلاش مضاعف بازیکنان است. البته که جواد نکونام دوست دارد این روند در تیمش ادامه پیدا کند و در نهایت تیمش قهرمان لیگ برتر شود.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها