|

شانس بالای بارسلونا برای حذف ناپولی!

شمارش معکوس برای بازی برگشت بارسا-ناپولی در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا شروع شده و بارسا هرگز به دست این حریف ایتالیایی حذف نشده است.

لینک کوتاه کپی شد

سه هفته پیش بارسلونا با وجود ارائه یک بازی برتر در ورزشگاه دیگو مارادونا مقابل ناپولی 1-1 متوقف شد. بارسا ابتدا پیش افتاد اما ویکتور اوسیمن کار را به تساوی کشاند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ بازی برگشت فردا در مونتجوئیک برگزار می‌شود و بارسلونا دست بالاتر را دارد. از لحاظ سابقه تاریخی نیز همه چیز به سود آبی و اناری‌هاست. در فصل 20-2019 بازی رفت دو تیم در همین مرحله در زمین تیم ایتالیایی 1-1 مساوی شد. گریزمان بارسا را پیش انداخت ولی مرتنس کار را مساوی کرد.

2000336

به دلیل پاندمی کرونا، بازی برگشت به آگوست موکول شد و بارسا با هدایت کیکه ستین در نوکمپ 3-1 پیروز شد. در فصل 22-2021 دو تیم در پلی آف لیگ اروپا برابر هم قرار گرفتند. بازی در نوکمپ 1-1 مساوی شد ولی بارسا در بازی برگشت 2-4 برد و راهی دور بعد شد.

بازی رفت امسال هم مثل دو مورد قبلی 1-1 مساوی شده و اگر همه چیز طبق روال باشد، بارسا فردا مجوز صعود به دور بعدی لیگ قهرمانان را به دست خواهد آورد. همینطور خواهد شد؟

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها