|

سرمربی استقلالی نیامده محروم شد!

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، دو رای خود را در رابطه با تیم‌های لیگ دسته اول فوتبال صادرکرد.

لینک کوتاه کپی شد

در دیدار تیم‌های خوشه طلایی ساوه و شاهین بندر عامری از سوی خسرو حیدری در لیگ دسته اول، سرمربی تیم خوشه طلایی ساوه تخلفاتی مبنی بر بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه (داور) رخ داد. وی به مدت یک جلسه محرومیت تعلیقی از همراهی تیم خود به مدت ۶ ماه محکوم شد و باید ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رأی قطعی است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فرارو؛ سید حسین علوی، منتسب به تیم خوشه طلایی ساوه به دلیل بدرفتاری با داور مسابقه و تهدید وی به دو جلسه از همراهی تیم خود از ورود به استادیوم‌های ورزشی محروم است و باید ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رأی از حیث محرومیت قابل تجدید نظر است.

نصرت الله صادقی، سرپرست تیم خوشه طلایی ساوه به دلیل نقض اصول کلی رفتار و عدم کنترل بر حضور افراد متفرقه در کنار زمین باید ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رأی قطعی است.
تیم خوشه طلایی ساوه به دلیل نقض اصول کلی رفتار، حضور افراد غیرمسئول و فاقد کارت در کنار زمین محوطه رختکن باید ۲۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رأی قطعی است.

دیدار تیم‌های مهین آریو اسلامشهر و نفت مسجد سلیمان برگزار و از سوی مجتبی طاهری، مربی تیم نفت مجسد سلیمان تخلفاتی مبنی بر بدرفتاری در قبال مقام غیر رسمی مسابقه رخ داد. وی به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رأی قطعی است.

مهران حسنوند، مدیر رسانه‌ای تیم نفت مسجد سلیمان به دلیل بر بدرفتاری در قبال مقام غیر رسمی مسابقه به ۲ جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رأی از حیث محرومیت قابل تجدید نظر است.

احمد فیض کریملو، مربی تیم مهین آریو اسلامشهر به دلیل بر بدرفتاری در قبال مقام غیر رسمی مسابقه به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رأی قطعی است.

تیم میهن آریو اسلامشهر به دلیل سو رفتار تیمی و درگیری با عوامل تیم مقابل باید ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رأی قطعی است.

تیم نفت مسجد سلیمان به دلیل دلیل سو رفتار تیمی و درگیری با عوامل تیم مقابل باید ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رأی قطعی است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها