|

انتخاب 2 عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس غیر قانونی است؟

پیگیری‌های ایسنا نشان می‌دهد اضافه شدن 2 عضو جدید به هیات مدیره باشگاه پرسپولیس مراحل قانونی را طی نکرده است.

لینک کوتاه کپی شد

مجمع باشگاه پرسپولیس در حالی صبح امروز در ساختمان باشگاه برگزار شد که پیش از این بر اساس اطلاعیه منتشر شده، دستور جلسه این مجمع بررسی صورت‌های مالی بود اما در این جلسه نمایندگان وزارت ورزش، سید حسن طباطبایی و ابراهیم شکوری را به عنوان دو عضو جدید هیات مدیره این باشگاه انتخاب کردند که با واکنش نمایندگان سازمان خصوصی‌سازی روبرو شد و حتی خبرهایی مبنی بر اینکه نمایندگان سازمان خصوصی‌سازی مصوبه انتخاب اعضای جدید هیات مدیره پرسپولیس را امضا نکرده‌اند، نیز منتشر شد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ایسنا؛ بر اساس بررسی‌های انجام شده توسط ایسنا، طبق قانون تجارت اگر قرار باشد اعضای هیات مدیره یک شرکت تغییر کنند باید در اطلاعیه جلسه مجمع آن شرکت، دستور جلسه تغییر اعضای هیات مدیره ذکر شود اما در اطلاعیه مجمع باشگاه پرسپولیس صرفا بررسی صورت‌های مالی قید شده بود، از این رو انتخاب دو عضو جدید هیات مدیره روند قانونی را طی نکرده است. شاید به همین دلیل است که نمایندگان سازمان خصوصی سازی مصوبه انتخاب اعضای جدید هیات مدیره پرسپولیس را امضا نکرده اند.

مجمع باشگاه پرسپولیس متشکل از وزیر ورزش و جوانان، وزیر اقتصاد و دارایی و وزیر دادگستری است، حال با توجه به اینکه نمایندگان وزارت اقتصاد و دارایی مصوبه مجمع پرسپولیس را امضا نکرده‌اند، باید دید آیا وزیر اقتصاد این مصوبه را امضا می‌کند یا خیر؟

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی