|

دلیل خشم قلعه‌ نویی مقابل هنگ‌کنگ چه بود؟

روایت جدیدی درباره عصبانیت سرمربی تیم ملی جلوی هنگ کنگ منتشر شده است. گزارش کامل را می توانید در ادامه بخوانید.

لینک کوتاه کپی شد

یکی از مصدومان تیم ملی امیرقلعه‌نویی است! سرمربی تیم ملی البته با مصدومیت توانست به بازی با هنگ‌کنگ برسد و روی نیمکت بنشیند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فوتبالی، این مصدومیت، شاید دلیل عصبانیت‌های گاه و بی‌گاه این مربی در این روزها باشد. عصبانیت امیر قلعه‌نویی سرمربی تیم ملی یکی از نکات مشهود بود تا جایی که تصاویر تلویزیونی فریادهای قلعه‌نویی بر سر شجاع خلیل‌زاده تا حد زیادی در فضای مجازی وایرال شده تا این اتفاق تعجب اهالی فوتبال را در پی داشته باشد. 

ابتدا گفته شد امیر از وضعیت دفاعی تیم ملی و پاسهای رو به عقب شجاع خلیل‌زاده دل خوشی نداشته اما امروز این بحث مطرح شد که شرایط جسمانی سرمربی تیم ملی، در عصبانیت او بی‌تاثیر نبوده است.

امیر قلعه‌نویی که در روزهای اخیر با درد ناشی از سنگ کلیه مواجه شده و این موضوع به‌شدت او را آزار می‌‌دهد، این درد ناشی از سنگ کلیه که تا روزهای منتهی به اعزام به ازبکستان ادامه داشته، در روز نخستین بازی تیم ملی در مقدماتی جام‌جهانی در تهران تشدید شده و حتی این احتمال هم وجود داشت که او نتواند تیم ملی را در دیدار برابر هنگ‌ کنگ هدایت کند. 

با این حال قلعه‌نویی با هر مشقتی که شده روی نیمکت تیم ملی نشست و گویا شدت درد کلیه باعث شد که او گاهی اوقات، نتواند خودش را کنترل کند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی