|

ژاوی همه چیز را قبول کرد!

ژاوی از آمادگی دی یونگ برای بازی آینده بارسا مقابل رایو وایکانو خبر داد.

لینک کوتاه کپی شد

در جریان دیداری از هفته سیزدهم لالیگا، تیم های بارسلونا و آلاوز در استادیوم لوییس کمپانیس مقابل هم صف آرایی می کنند (یکشنبه ساعت 18:45 به وقت تهران). ژاوی، سرمربی بارسا در کنفرانس مطبوعاتی پیش از این بازی حاضر شد و در مورد وضعیت تیمش صحبت کرد. 

به گزارش «شایانیوز» به نقل از طرفداری؛ بازی قبل خوب نبودیم و باید به خودمان بیاییم. الان لازم است بیشتر از هر زمان دیگری به هویت خودمان نزدیک شویم. باید مسائلی را تغییر دهیم، نیازی نیست چیز جدیدی اختراع کنیم. دوباره باید بازی منطقه ای خودمان را در سیستم تیم پیاده کنیم. من با لاپوترتا صحبت کردم و او گفت به من اعتماد کامل دارد. 

فرنکی دی یونگ را برای بازی را رایو وایکانو در اختیار خواهیم داشت، نه بازی فردا. بازیکنان ما تشنه پیروزی هستند. ببینید، در طول دوران فوتبال خودم در رختکن های زیاد و مختلفی حضور داشته ام، این قطعا بهترین رختکنی است که در آن حضور داشته ام.

انتقادات؟ من در طول زندگی ام دائما با انتقادات مواجه بوده ام، باید به آن عادت کنید. روزی می رسد که دیگر انتقادات هیچ اثری روی شما ندارد و این کاملا طبیعی است. با این حال اینجا بارسلونا است و در لحظاتی حضور داریم که باید انتقادات را بپذیریم. واقعیت این است که در دو بازی بد بودیم و شکست خوردیم. باید واقع بین باشیم، ما اخیرا خوب بازی نکردیم. در حد کیفیت تیم و انتظارات خوب نبودیم. به همین دلیل انتقادات ظاهدر می شوند، بارسلونا همین است و اگر غیر از این بود باید تعجب می کردیم. 

لامین یامال؟ حضور او اهمیت دارد چون می تواند با وجود سن و سال کمش تفاوت بزرگی در زمین رقم بزند. لواندوفسکی؟ او کاملا آماده است و تحت تاثیر شرایط دور از بازی قرار گرفته است. ما اخیرا در حمله خوب ظاهر نشده ایم و به همین دلیل نتوانستیم برای او موقعیت بسازیم. جو درون رختکن فوق العاده است و هیچ مشکلی نداریم. اگر مشکلی در تیم باشد حل کردن آن فقط بر عهده من است. 

آرائو یک رهبر فوق العاده است و حضور او برای ما حس امنیت را به ارمغان می آورد. در مورد بالده؟ او هم باید پیشرفت کند اما کاملا از شرایطش راضی هستیم. در مورد اینیگو مارتینز هم باید بگویم که او با خواسته خود من جذب شد و به نظرم تا به حال برای تیم کاملا عملکرد مثبتی داشته است.

 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی