|

شاید بازی ذوب آهن و استقلال لغو شود

احتمال لغو یک دیدار از مسابقات لیگ برتر فوتبال وجود دارد.

لینک کوتاه کپی شد

باشگاه ذوب آهن اصفهان به سازمان لیگ فوتبال درخواست لغو دیدار با تیم فوتبال استقلال خوزستان را ارائه کرده است.

به گزارش«شایانیوز» و به نقل از ساناپرس؛ تیم فوتبال ذوب آهن روز پنجشنبه هفته جاری در چارچوب رقابت های هفته پنجم لیگ برتر میهمان استقلال خوزستان است. از این رو ذوبی ها محمدحسین اسلامی را در اردوی تیم ایران در هانگژو دارند و همچنین قرار بر این شده که فردین یوسفی هم بعد از کش و قوس‌های فراوان روز دوشنبه راهی چین شود.

در این شرایط ذوب آهن روز پنجشنبه در غیاب دو بازیکن خود (یوسفی و اسلامی) باید مقابل استقلال خوزستان به میدان برود و به همین خاطر مسئولان باشگاه اصفهانی خواهان لغو بازی شده اند.

باشگاه ذوب آهن درخواست رسمی خود برای تعویق مسابقه با استقلال خوزستان در هفته پنجم را به سازمان لیگ ارائه کرده و باید دید تصمیم کمیته مسابقات در این خصوص چیست.

سازمان لیگ پیش از این بازی تیم گل گهر سیرجان مقابل صنعت نفت آبادان را به خاطر حضور چهار بازیکن نماینده سیرجان در بازی های آسیایی هانگژو لغو و به زمان دیگری موکول کرد.

مسئولان سازمان لیگ از ابتدا اعلام کرده بودند که هر تیمی بیش از دو بازیکن در هانگژو داشته باشد، بازی اش لغو می شود اما حالا ذوب آهن با وجود داشتن دو بازیکن درخواست تعویق بازی این هفته خود را داده است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

تاریخانه

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها