|

آخرین خبر از استقلالی شدن گوستاوو بلانکو

شب گذشته سرمربی استقلال هم که در گذشته با بلانکو صحبت کرده بود از وضعیت گوستاوو ابراز بی اطلاعی کرد.

لینک کوتاه کپی شد

گوستاوو بلانکو مهاجم باتجربه آرژانتینی بازیکن مد نظر جواد نکونام است که مدیران باشگاه استقلال هم با او مذاکره کردند و به توافقات نهایی دست یافتند. مذاکرات استقلال با بلانکو تا حدی خوب پیش رفت که این بازیکن با انتشار ویدئویی از خود در صفحه شخصی اش اعلام کرد به زودی به تهران می آید و به جمع شاگردان نکونام اضافه می شود.

به گزارش«شایانیوز» و به نقل از همشهری آنلاین؛ اگرچه از باشگاه استقلال خبر می رسد که اقدامات اداری برای صدور روادید این بازی آرژانتینی انجام شده و حتی بلیت سفر به تهران نیز تهیه شده اما مدیران باشگاه هیچ جزییاتی درباره شرایط حضور او در ایران اعلام نکرده اند.

شب گذشته جواد نکونام سرمربی استقلال هم که در گذشته با گوستاوو صحبت کرده بود و با پیگیری  از مدیران باشگاه خواهان حضور هرچه سریع تر این بازیکن در تهران شده بود، از وضعیت گوستاوو ابراز بی اطلاعی کرد. نکونام گفت: «هیچ اطلاعاتی از گوستاوو بلانکو ندارم؛ نمی دانم، چه بگویم. هرچقدر شما اطلاع دارید، من هم اطلاع دارم.»

موضوعی که درباره بلانکو وجود دارد، سفر کوتاه مدت او به ترکیه بود. این بازیکن آرژانتینی هفته گذشته از اسپانیا راهی ترکیه شد و دو روز هم در استانبول ماند تا از آنجا راهی تهران شود اما این اتفاق برایش رخ نداد تا دوباره راهی اسپانیا شود!

حالا اگرچه خود بلانکو اعلام کرده به زودی به تهران سفر می کند و به نوعی به حضور در استقلال چراغ سبز نشان داده، اما هواداران استقلال نگرانی هایی درباره وضعیت او دارند و انتظار می رود مدیران باشگاه درباره زمان سفر او به تهران و موضوعات مربوط به عقد قرارداد و زمان حضورش در تمرینات اطلاع رسانی کنند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

تاریخانه

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی