|

گلزنی مهاجمان خارجی که از سوی یحیی رد شدند!

دو مهاجم گلزنی که از سوی گل محمدی به دلیل مصدومیت رد شده بودند، در تیم های جدید خود موفق به گلزنی شدند.

لینک کوتاه کپی شد

طی دو ماه اخیر بازیکنان زیادی از سوی باشگاه و ایجنت های محتلف به کادرفنی پرسپولیس معرفی شدند و تمام این بازیکنان از سوی یحیی و دستیارانش رد شدند تا درنهایت 3 مهاجم برای جذب به باشگاه معرفی شوند. دو مهاجم 1.5 و 1.3 میلیون دلاری و البته مهاجمی که تنها برای صدور رضایت نامه اش باید 4 میلیون دلار هزینه می شد.

به گزارش«شایانیوز» و به نقل از طرفداری؛ طبیعی بود باشگاه پرسپولیس با توجه به قوانین سقف بودجه عملا قادر به پرداخت این مبالغ نبود و بقیه مهاجمان نیز به دلایل مختلف از سوی کادرفنی پرسپولیس رد شدند.

در این میان اما نکته جالب اینجاست دو مهاجم گلزنی که همین چند وقت پیش به بهانه مصدومیت از سوی یحیی و دستیارانش نادیده گرفته شدند در همان اولین بازی برای تیم جدیدشان گلزنی کردند.

استفان یووتیچ و بنیک آفوبه دو مهاجمی بودند که از سوی کادرفنی پرسپولیس رد شدند. دلیل اعلام شده هم مصدومیت بود. حتی یکی از دستیاران گل محمدی در این خصوص پستی را در فضای اینستاگرام منتنشر کرد و مدعی شد چرا باید چنین مهاجمی جذب شود؟

حال هم استفان یووتیچ پس از موفقیت در تست های پزشکی برای تیم ملی و تیم باشگاهی اش گلزنی کرده و هم بنیک آفوبه موفق شده در همان بازی ابتدایی تیم باشگاهی اش گلزنی کند.

به نظر می رسد وسواس بیش از حد یحیی گل محمدی برای جذب مهاجم خارجی به نوعی در رد کردن تمام مهاجمانی که می توانستند در این مقطع به پرسپولیس کمک کنند، دخیل بوده است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

تاریخانه

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی