|

استقلال باز هم با اسپانسر به مشکل خورد

مدیران استقلال هنوز موفق نشده اند مبلغ مربوط به 4 هفته ابتدایی لیگ را از اسپانسر جدید خود دریافت کنند.

لینک کوتاه کپی شد

بعد از آنکه مذاکرات مدیران باشگاه استقلال با شرکت های مختلف برای عقد قرارداد اسپانسری به صورت سالیانه به نتیجه نرسید، آبی ها با یک شرکت برای تبلیغ آن

به گزارش«شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ با این حال این چک برگشت خورده تا استقلال همچنان درگیر مشکلات مالی باشد. ضمن اینکه این قرارداد بدون دریافت پیش پرداخت امضا شده بود و چک آن نیز باید پس از هفته چهارم لیگ برتر پاس می‌شد که این اتفاق رخ نداد.

بر اساس تفاهم باشگاه استقلال با شرکت مذکور، مبلغ اسپانسری به صورت بازی به بازی به حساب باشگاه واریز می شود. برای هر مسابقه که تبلیغ شرکت اسپانسر روی پیراهن استقلال قرار می گیرد مبلغی مشخص باید پرداخت شود.

از این رو اسپانسر جدید استقلال یک فقره چک به تاریخ هفته گذشته بابت تبلیغات چهار هفته لیگ به مدیران باشگاه ارائه کرده است. با اینکه چند روز از تاریخ چک گذشته اما هنوز این چک پاس نشده و پولی به حساب باشگاه استقلال از طریق شرکت مذکور واریز نشده است!

در شرایطی که باشگاه استقلال در ماه های گذشته همواره درگیر دریافت پول از اسپانسرهای مختلف خود بوده، حالا اسپانسر جدید هم به تعهدات خود عمل نکرده تا یک چالش تازه برای علی خطیر و همکارانش پیش بیاید و در روزهایی که شرایط مالی سختی را سپری می کنند، بر مشکلات آنها اضافه شود.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

تاریخانه

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی