|

اسطوره رئال مادرید در رادار الاتحاد عربستان

راموس پس از منتفی شدن انتقالش به ترکیه این روز‌ها پیشنهاد الاتحاد را بررسی می کند.

لینک کوتاه کپی شد

سرخیو راموس پس از پایان قرارداد دو ساله‌اش با پاری سن ژرمن در تابستان امسال، اکنون بازیکن آزاد است. در حالی که بازی کنار لیونل مسی در اینترمیامی آینده ایده‌آل ستاره سابق رئال مادرید بود این اتفاق رخ نداد و راموس پیشنهادی از این باشگاه امریکایی دریافت نکرد تا به بررسی گزینه‌های دیگر روی میز بپردازد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ سپس گفته شد او با بشیکتاش و گالاتاسرای وارد مذاکره شده است. بشیکتاش رسما با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که به دلیل دستمزد بالای راموس، مذاکرات متوقف شده است. در مورد گالاتاسرای نیز مشکل بزرگ دو طرف مالی است. رنه، برادر سرخیو راموس و ایجنت او، درخواست ۱۵ میلیون یورو برای دو فصل کرده، ولی گالا فقط ۱۰ میلیون یورو برای دو فصل به راموس خواهد داد. موردی که باعث شده مذاکرات به بن بست برسد.

در همین رابطه دیشب ادو آگیره، خبرنگار ال‌چیرینگیتو، ادعا کرد که راموس پس از منتفی شدن انتقالش به فوتبال ترکیه، حالا پیشنهاد الاتحاد را بررسی می‌کند. پیشنهادی که مدتی است ارائه شده، ولی کاپیتان سابق رئال به دلیل مشکلات خانوادگی و مخالفت همسرش آن را جدی نگرفته بود، اما حالا آن را بررسی می‌کند.

راموس اگر به الاتحاد برود، بار دیگر با کریم بنزما هم تیمی خواهد شد. این دو ۱۲ سال در رئال کنار هم بازی کردند و همه جام‌های ممکن را نیز بردند. راموس، ولی پیش از هر کاری باید رضایت همسرش را برای این انتقال بزرگ جلب کند. او موفق می‌شود؟

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

تاریخانه

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی