|

چشمک هری کین به غول انگلیس!

هری کین از فصل بعد وارد آخرین سال قراردادش با تاتنهام خواهد شد و بنظر علاقه‌ای به تمدید قرارداد و ماندن در تیم لندنی نداشته باشد.

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش تلگراف، هری کین ستاره 29 ساله تاتنهام علاقه‌ای به تمدید قرارداد با این باشگاه ندارد و می‌خواهد لندن را به مقصد تیم دیگری ترک کند.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از طرفداری؛ کین تنها 1 سال از قراردادش با اسپرز باقی مانده و تصمیم او در مورد عدم تمدید، به مدیران تاتنهام فشار خواهد آورد تا همین تابستان پیش روی، ستاره تیم‌شان را با مبلغی گزاف به فروش برسانند؛ وگرنه کین در تابستان 2024 با قراردادی آزاد راهی تیم دیگری خواهد شد. باشگاه لندنی توجیه شده است که احتمال تمدید قرارداد کین روزبه‌روز در حال کاهش است و قصد دارند با مبلغی نزدیک به 100 میلیون یورو او را به فروش برسانند.

منچستریونایتد و بایرن مونیخ از جدی‌ترین علاقه‌مندان به جذب هری کین به شمار می‌روند و حتی هواداران شیاطین سرخ در جریان بازی دیشب این تیم مقابل تاتنهام، نام کین را صدا زدند و از او خواستند تا در تابستان به منچستر بیاید. هری کین در 10 سال حضور در تاتنهام، نزدیک به 300 گل را برای این تیم به ثمر رسانده، اما در کسب جام ناکام بوده است و همین موضوع، دلیل اصلی کین برای خروج از باشگاه لندنی است.

 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی