|

دربی به تعویق می افتد؟!

در روزهای اخیر صحبت‌هایی در مورد زمان برگزاری دربی مطرح شده است.

لینک کوتاه کپی شد

تیم فوتبال استقلال در حساس‌ترین و مهمترین بازی هفته بیست‌وهفتم لیگ برتر قرار است طبق برنامه اعلامی از سوی سازمان لیگ، روز یک‌شنبه ۳ اردیبهشت و در ورزشگاه آزادی به مصاف پرسپولیس برود.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از فرارو؛ با این وجود شایعات و گمانه‌زنی‌هایی در خصوص تعویق روز برگزاری دربی مطرح شده و برخی معتقدند ممکن است این مسابقه به روز دوشنبه (۴ اردیبهشت) موکول شود. البته در این مورد هیچ اعلام یا اظهار نظر رسمی وجود ندارد و حتی در خصوص احتمال بروز این اتفاق چیزی به دو باشگاه ابلاغ نشده است.

با این حال تعویق روز بازی، مورد نظر استقلال نیست و گفته می‌شود با مطرح شدن شایعات، مسئولان این تیم مخالفت ضمنی خود را با این مسئله اعلام کرده‌اند چرا که شاگردان ساپینتو باید روز ۹ اردیبهشت و در شهر جم به مصاف پارس جنوبی بروند. به همین خاطر جابه‌جایی روز بازی، برنامه‌های آبی‌پوشان برای سفر به جم و انجام بازی جام حذفی را کاملا تحت‌الشعاع قرار می‌دهد.

اگر هم جابه‌جایی روز برگزاری مسابقه دربی منجر به تغییر زمان بازی استقلال در جام حذفی شود، برنامه‌ریزی سازمان لیگ برای انجام بازی‌های آینده دستخوش تغییر خواهد شد و به این ترتیب به نظر می‌رسد این اتفاق شدنی نیست.

علاوه بر این صحبت‌هایی در خصوص تغییر ساعت دربی در روز یک‌شنبه سوم اردیبهشت شنیده می‌شود که باید دید در نهایت مسئولان مربوطه چه تصمیمی می‌گیرند و اعلام نهایی زمان برگزاری این دیدار چگونه خواهد بود.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی