|

تغییرات در مدیریت پرسپولیس!

وزارت ورزش و اقتصاد قرار است در اردیبهشت ماه سال 1402 باز هم دست به تغییر در هیات مدیره باشگاه پرسپولیس بزنند.

لینک کوتاه کپی شد

در حالی که همین چند ماه قبل هیات مدیره باشگاه پرسپولیس با تغییراتی مواجه شد و اعضای جدید از جمله حسین شهریاری به جمع مدیران اضافه شده و حتی عنوان رییس هیات مدیره را نیز مال خود کرد، حالا خبرهای دریافتی حاکی از این است این تغییرات ادامه داشته و طی دو ماه آینده چند عضو از جمع مدیران فعلی کنار رفته و اعضای جدید جایگزین آن ها خواهند شد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از طرفداری؛ در این میان گویا تصمیم و انتخاب نهایی برعهده وزارت اقتصاد است و وزارت ورزش دخالتی در این تصمیم گیری نخواهد داشت.

از این رو باید منتظر بود و دید در اردیبهشت ماه سال 1402 هیات مدیره پرسپولیس با چه ترکیبی ارنج خواهد شد، رضا درویش به عنوان مدیرعامل به کار خود ادامه خواهد داد یا قرار است اتفاقات دیگری در این خصوص رخ دهد.

به نظر می رسد قهرمان نشدن احتمالی پرسپولیس در فصل جاری، می تواند تغییر احتمالی درویش را از سوی تصمیم سازان توجیه کند و با وجود اینکه مدیرعامل پرسپولیس نسبت به چند مدیر قبلی از جایگاه بهتری در میان هواداران پرسپولیس برخوردار است اما تجربه نشان داده نظرهای مردمی برای انتخاب مدیرعامل کمترین تاثیر را روی چنین تصمیماتی داشته و اگر بنا به تغییر هیات مدیره و مدیرعامل باشد، این اتفاق رخ خواهد داد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی