|

ادعای عجیب و غریب مدیرعامل سابق استقلال در مورد پرونده استراماچونی

مدیرعامل سابق باسگاه استقلال مدعی است برای بدهی‌ها 3 میلیون دلار کنار گذاشته بودیم.

لینک کوتاه کپی شد

حمد مددی که دو سال پیش سکان مدیریتی استقلال را بر عهده داشت، در روزهایی که این باشگاه با مشکلات شدید مالی دست و پنجه نرم می کند، مدعی شد که در زمان مدیریت خودش عملکرد اقتصادی مناسبی داشته است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از انتخاب؛ مددی در این باره گفت: قرارداد قایدی با شباب الاهلی گران‌ترین نقل و انتقال لیگ برتر ایران بود. 1.8 میلیون دلار قایدی را فروختیم و تمام این مبلغ به باشگاه استقلال تعلق گرفت.

وی درباره پرونده های خارجی های این باشگاه نیز گفت: در زمانی که ما بودیم هنوز رای پرونده پادوانی و استراماچونی نیامده بود اما نزدیک 3 میلیون دلار برای این بدهی‌ها کنار گذاشته بودیم.

مددی درباره راه های درآمدزایی نیز گفت: فقط از راه فروش پیراهن توانستیم تمام بدهی‌های داخلی و خارجی که منجر به بسته شدن پنجره ما شده بود را پرداخت کردیم.

البته به نظر مدیرعامل اسبق استقلال در بلبشوی عجیبی که باشگاه استقلال با آن روبرو است، خواسته خودی نشان بدهد. باشگاه های ایرانی هیچگاه برند مناسبی برای محصولاتی نظیر لباس و ... نبوده اند. نبودن قانون کپی رایت، برندهای جعلی و محصولات کپی همیشه مشکلات عدیده ای ایجاد کرده است. این که مددی چگونه با فروش لباس توانسته تمام بدهی ها را پرداخت کند سوالی است که باید خودش جواب بدهد.

به طور کلی روند عملکرد مدیران استقلال به شکلی است که هر کدام بیرون گود ادعاهای گزافی دارند اما زمانی که کار به آنها سپرده می شود، جز بدهی انباشته چیزی به بار نمی آورند. در حال حاضر مربع مدیریتی استقلال در سال های اخیر شامل سعادتمند، مددی، آجورلو و فتح الله زاده هر یک دیگری را مقصر مشکلات و خود را عامل نجات این باشگاه معرفی کرده اند. نتیجه بدهی چند صد میلیاردی باشگاه و کاسه گدایی آبی ها مقابل هواداران است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی