|

بارسلونا موزه‌ خود را هم می فروشد

مدیران بارسلونا در فکر فروش قسمتی از موزه این باشگاه هستند.

لینک کوتاه کپی شد

باشگاه بارسلونا همچنان در پی راهی برای افزایش درآمدزایی است، چون دنبال ارتقای سقف دستمزدهای خود قبل از فصل آینده است، این بدان معناست که سران این باشگاه قصد دارند اهرم‌های اقتصادی بیشتری را فعال کنند. طبق گزارش‌های منتشرشده در رسانه‌های اسپانیایی؛ خوان لاپورتا و مدیران بارسلونا به دنبال جزئیات فروش بخشی از موزه خود هستند که بین 20 تا 40 درصد است. 

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از تسنیم؛ موزه باشگاه بارسلونا یکی از پربازدیدترین موزه‌های جهان است که به طور متوسط حدود 1.5 میلیون بازدیدکننده در سال دارد و منبع درآمد اصلی بارسلونا از آن است. باشگاه بارسلونا ادعا می‌کند که این موزه پربازدیدترین موزه ورزشی در جهان است. پیش از همه‌گیری ویروس کرونا، این موزه در فصل 19-2018 حدود 58 میلیون یورو درآمد داشته است.

خاویر تباس رئیس لالیگا اخیراً گفته بود که بارسلونا اگر می‌خواهد تابستان پیش رو بازیکنان جدیدی را به خدمت بگیرد، ابتدا باید 200 میلیون یورو از فروش بازیکن به دست بیاورند، اظهاراتی که بارسلونا با آن مخالف است.

سازمان لالیگا همچنین قوانین جدیدی را اعمال کرده که بر این اساس میزان افزایش سقف دستمزد باشگاه‌ها از طریق فروش دارایی‌ها را به پنج درصد از فروش محدود کرده است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی