|

مشکلات اساسی پرسپولیس در نقل و انتقالات

پرسپولیس در آخرین روزهای نقل‌‌و‌انتقالات با دو چالش مهم درگیر خواهد شد.

لینک کوتاه کپی شد

باشگاه پرسپولیس با توجه به نتایج خوب خود در فصل جاری، در نقل و انتقالات زمستانی برخلاف ابتدای فصل چندان پُر سر و صدا ظاهر نشد و به جز مازاد شدن حامد پاکدل و سیامک نعمتی و جذب عیسی آل‌کثیر؛ تنها هدف نقل و انتقالاتی باقی مانده سرخپوشان جذب یک مهاجم خارجی خواهد بود.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از تسنیم؛ پرسپولیسی‌ها که از هفته‌ها پیش به دنبال استعلام‌های مربوط و مذاکره با چند گزینه خارجی در پُست‌ مهاجم بودند، در نهایت با لئاندرو مارکوس پریرا مهاجم برزیلی تیم گامبااوزاکای ژاپن به توافق رسیده‌اند و باید دید در نهایت این بازیکن چه زمانی برای مذاکره نهایی و عقد قرارداد راهی تهران خواهد شد. این بازیکن برزیلی قرارداد خود را با تیم ژاپنی به تازگی فسخ کرده تا مشکلی برای حضور در تهران و عقد قرارداد با پرسپولیس نداشته باشد.

دومین چالش باشگاه پرسپولیس در روزهای پایانی نقل و انتقالات فسخ قرارداد با سیامک نعمتی است. این بازیکن که در لیست مازاد یحیی گل‌محمدی قرار گرفته، تاکنون با پرسپولیس برای فسخ قرارداد به توافق نرسیده و مذاکرات دو طرف بی‌نتیجه بوده است.

پرسپولیسی‌ها علاوه بر بخشش مطالبات این بازیکن، خواستار دریافت مبلغی برای صدور رضایت‌نامه هستند اما این موضوع با مخالفت شدید سیامک نعمتی مواجه شده تا ابهامات درباره سرنوشت این بازیکن افزایش یابد.

به گفته یکی از مسئولان باشگاه پرسپولیس، این باشگاه تا پایان هفته جاری تکلیف این دو موضوع را مشخص خواهد کرد تا با پایان زمان نقل‌و‌انتقالات زمستانی، تکلیف سرخپوشان نیز مشخص شود.

پنجره نقل‌و‌انتقالات زمستانی لیگ برتر ایران ششم بهمن ماه (پنجشنبه) بسته خواهد شد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی