|

تیکه سنگین پیشکسوت استقلال به بازیکنان!

کاپستان اسبق آبی ها: بعضی از بازیکنان استقلال در حد لیگ برتر بازی نمی‌کنند.

لینک کوتاه کپی شد

شاهین بیانی کاپیتان اسبق استقلال در خصوص شرایط این تیم قبل از بازی با ملوان اظهار داشت: استقلال در دیدار مقابل سپاهان ضعیف نشان داد و بازیکنان این تیم مثل یک تیم قهرمان بازی نمی‌کنند. این تیم در مهره چینی مشکل دارد و ساپینتو ثابت کرد بعد از گذشت ماه‌ها هنوز نمی‌تواند یک ترکیب ثابت را برای تیمش انتخاب کند.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از خبر ورزشی؛ وی افزود: متاسفانه در ترکیب تیم بازیکنانی هستند که حتی در اوت دستی هم عملکرد ضعیفی دارند و جوری بازی می‌کنند که تبدیل به پاشنه آشیل استقلال شدند . جای تعجب دارد که یک مربی حرفه‌ای مثل ساپینتو متوجه این موضوع نشده است. به نظر من استقلال ۱۰ نفره بازی کند خیلی بهتر است تا چنین بازیکنی در ترکیب قرار داشته باشد.

بیانی در ادامه خاطرنشان کرد: مشکل استقلال مشخص است و هواداران نیز می‌دانند این مربی در انتخاب بازیکنان ثابت برای تیمش مشکل دارد او هنوز شناختی روی فوتبال ایران و بازیکنان تیم ندارد. البته بعضی بازیکنان انقدر ضعیف بازی می‌کنند که در حد لیگ برتر نیستند و در حد لیگ یک بازی می‌کنند. استقلال از نظر تعداد نفرات هیچ مشکلی ندارد ولی از مربیانی مثل خسرو حیدری توقع می‌رود که در مهره چینی به ساپینتو کمک کند.

کاپیتان اسبق آبی‌پوشان درباره اخراج سیاوش یزدانی توسط ساپینتو گفت: با اخراج یزدانی مشکل استقلال حل نمی‌شود. اگر یزدانی در تمرینات جدی نیست این موضوع به خود سرمربی تیم برمیگردد. در واقع سرمربی تیم مشکل دارد. او مقابل سپاهان تعویض‌های اشتباهی داشت تعویضی انجام داد که به نفع حریف تمام شد تا استقلال یک شکست دیگر را بپذیرد.

بیانی در پایان تاکید کرد: با این روند هفته به هفته استقلال نتایج بدتری را کسب می‌کند و باید منتظر شکست‌های دیگر این تیم باشیم. او ثابت کرد در حد و نام استقلال نیست و باید هرچه زودتر برکنار شود چرا که نمی‌تواند کمکی به استقلال کند بلکه مشکلات این تیم را نیز بیشتر خواهد کرد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی