|

فولاد به دنبال مهاجم پرسپولیس

خبر رسدیده که فولاد مشتری حامد پاکدل مهاجم مازاد پرسپولیس است.

لینک کوتاه کپی شد

لابد می دانید حامد پاکدل مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس بعد از جلسه با مدیران این باشگاه به صورت توافقی از جمع سرخپوشان جدا شد.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از صدآنلاین؛ حامد پاکدل سابقه ۳۵ بازی برای آلومینیوم را در فصول ۹۸-۹۹ و ۰۰-۹۹ داشته است و توانسته برای این تیم ۱۳ گل نیز به ثمر برساند. او با همین آمار پرسپولیسی شد اما آنچنان که باید و شاید نتوانست خودش را در این تیم نشان دهد. او طی جلسه با مدیران این باشگاه، برای جدایی از سرخپوشان در نیم‌فصل به توافق رسید و رسما از جمع تیم تحت هدایت یحیی گل‌محمدی جدا شد. بر اساس اعلام باشگاه پرسپولیس، پاکدل در این جلسه همه مطالباتش از این باشگاه را بخشید.

شنیده ها حکایت از آن دارد که این مهاجم در فهرست خرید تیم‌های ملوان، تراکتور، مس کرمان و نساجی قرار دارد. هر چند تیم‌های نساجی و مس کرمان نیز مذاکراتی با او داشته‌اند اما به نظر می‌رسید احتمال حضور او در ملوان و تراکتور بیشتر خواهد بود. ظاهرا مذاکرات حامد پاکدل با باشگاه ملوان انزلی به دلیل مبلغ پایین پیشنهادی تیم شمالی به بن بست رسیده است. مبلغ پیشنهادی تیم انزلی خیلی پایین تر از انتظار مهاجم نیم فصل گذشته تیم پرسپولیس بوده است.

حالا خبر می رسد فولاد خوزستان جدیدترین مشتری حامد پاکدل است. ظاهرا رقم پیشنهادی این تیم خوزستانی به خواسته حامد پاکدل نزدیک تر است و احتمال اینکه او ادامه فوتبالش را در اهواز و خوزستان پیگیری کند زیاد است. البته گفته می شود مهاجم مازاد پرسپولیس به دنبال آن است که به بالاترین پیشنهاد رسیده پاسخ مثبت بدهد و مشغول بررسی پیشنهادات رسیده به خودش است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی